Sari la conținut

Chituri De 70;80 Cc


rieju matrix
 Share

Postări Recomandate

se iau de faptul ca ai probleme mari cu gramatica, lucru care este rusinos chiar daca tie nu ti se pare, crede-ma ca nu imi face mare placere sa te corectez pe tine si nici nu caut sa fac pe desteptul cum zic unii, blah blah blah...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok am inteles am gresit o fraza da de la ce intrebare am pus unde s-a ajuns.Chiar vroiam si eu neste raspunsuri da vad k n-are cine sa ma ajute am inteles am gresit da plm.......................sa va luati odata de mine era de ajuns :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci eu cautam ceva pt modelu meu in special da vad k unii se tot iau de nush ce (cuvant urat) am scapat sau n-am pus ma rog

 

uite pe prima pagina ultimul post. toate alea sunt exact pentru modelul tau :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uite pe prima pagina ultimul post. toate alea sunt exact pentru modelul tau :)

Dar daca vreau sa iischimb numai setul motor (fara esapament,carburator,ambreiaj,etc)o sa se simta ceva sau poate mai rau sa faca?Momentan nu dispun de prea multi$$$$$ :( .Am gasit unu la 490 lei pe www.piese-scutere.ro cel de RS ce spuneti ,se merita sau sa astept sa strang neste banuti si sa ii pun altceva astept raspunsuri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok am inteles am gresit o fraza da de la ce intrebare am pus unde s-a ajuns.Chiar vroiam si eu neste raspunsuri da vad k n-are cine sa ma ajute am inteles am gresit da plm.......................sa va luati odata de mine era de ajuns :(

 

o data :) Ce m-a distrat thread-ul asta...

Sincer, nu prea ai cum sa treci peste atatea greseli intr-o singura fraza, pur si simplu esti "izbit" de poceala limbii romane. Mai greseste omul, nu e o crima, dar la tine nu e vorba de gresit. :| Si nici nu prea meriti raspuns la ce atitudine ai avut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o data :( Ce m-a distrat thread-ul asta...

Sincer, nu prea ai cum sa treci peste atatea greseli intr-o singura fraza, pur si simplu esti "izbit" de poceala limbii romane. Mai greseste omul, nu e o crima, dar la tine nu e vorba de gresit. :| Si nici nu prea meriti raspuns la ce atitudine ai avut.

DA despre ce e vorba mey glucian?Eu asa eram obisnuit sa scriu pe mess ca imi este sila sa pun cratime si cu "inbunatati"am fost cam :) nu stiam ca aici conteaza ff mult modul de in care scriem,da aku am inteles si sper sa nu mai gresesc nimic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...