Sari la conținut

Salut.......


Alexandu
 Share

Postări Recomandate

nu au, stai calm. Dupa 20.000 km cred si eu, daca iei SH. Nou nu ai treaba, E GARANTIA APRILIA :kali:

 

Dezkreator, nu e emo...nu-l sti pe tip? E cel mai tare roman dupa youtube...face niste chestii. Dau link-uri cu el la discutii intre noi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uite ca tata are o dacie pe injectie si nu ii este dor sa regleze carburatorul pe marginea drumului :kali:

Omule, vorbeste mai clar ca din postul tau se intelege altceva decat lipsa nostalgiei tatalui tau pentru reglatul carburatorului.

Daca e pe injectie ce carburator regleaza tac-tu? Ala din portbagaj? :kali:

 

 

Bafta! :kali:

Editat de VladuL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Omule, vorbeste mai clar ca din postul tau se intelege altceva decat lipsa nostalgiei tatalui tau pentru reglatul carburatorului.

Daca e pe injectie ce carburator regleaza tac-tu? Ala din portbagaj? :kali:

 

 

Bafta! :kali:

 

Einstein al nostru a spus "Dar unde mai e placerea sa-i reglezi ralantiul langa bordura?",iar madendre a spus ca tatal sau are masina pe injectie si nu ii este dor sa regleze relantiul ...

Trebuie sa il iertam,pentru ca este de alta nationalitate :kali:

 

P.s.:Oricum,scrie mai bine romaneste decat unii romani de pe forum!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Saut , eu iti dau un sft si sper sa te interesezi .. ti as recomanda un Peugeot Jet Force .. are demarj .. viteza .. tot ce vrei .. :angryfire:

 

Saut , eu iti dau un sft si sper sa te interesezi .. ti as recomanda un Peugeot Jet Force .. are demarj .. viteza .. tot ce vrei .. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut..As vrea ca sa imi cumpar si eu scooter,dar nu stiu ce sa imi cumpar.....

Dativa si voi cu parerea daca faceti bine... :( ....As vrea ca scooteru care il cumpar sa mearga de preferinta 90 km\h,sa aiba demaraj cum traba,si sa nu am probleme cu el.....

Am cateva posibilitati dar nu stiu ce sa imi cumpar....

Yamaha Aerox.

Gilera Runner...

Aprilia Sr50 dar nu pe injectie

Piaggio NRG ..

Dativa cu parerea care scooter dintre cele de mai sus ar fii mai bun

ALEX.....DE CE NU VREI APRILIA SR50 PE INJECTIE?????DACA AI GRIJA DE EL ...NU O SA AI PROBLEME...CU AL MEU..AM FACUT 10.000DE KILOMETRI....SI NICI O PROBLEMA N-AM AVUT CU IJECTIA....(DOAR CU POMPA DE BENZINA)......BAFTA LA ALEGERE :D :kali: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...