Sari la conținut

Buc>pl>cheia>bv>sb>rmvl>pit>buc


misulik_4u
 Share

Postări Recomandate

am reusit sa ajungem si noi pe la casele noastre... pana la cheia am fost 5 motociclete... eu(cbr125), dan1el(riejurs2,125), syl-viu(xt125), andREAa(quannon125), costinALN(rs125)..... de la cheia (mai precis sacele) costy s-a intors spre bucuresti tot pe cheia, iar noi ne-am continuat drumul pe traseul stabilit... pe al ora 22:30.. am ajuns pe al casele noastre... 600-650 km parcursi;)... pentru poze si impresii vom face un topic in sectiunea "imagini din calatorii pe 2oo roti" :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt obosit mort...dar a meritat...

 

 

multumit 100% de rieju:) (pozitia cam urata dar merge:P)

 

 

a ajuns la cota 34000km rieju;)) (fara sa se umble la motor)

 

 

(am batut atata drum ca sa mancam mici [carnati] {va explica mishu care e treaba cu mici}) =))))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baaah... faza cu micii a fost grava... in zona aia ramnicu valcea (dealu'negru probabil...) am oprit sa mancam.... si am cerut si noi ca romanii.. 3 mici.. 5 mici... si ne-am trezit in 5 minute cu ditai micii de 10 cm lungime... am ramas masca cand am vazut asemenea monstrii in farfurii...:crack:)... de aici numele de "carnati".... in al doilea rand o faza care ne-a socata fost modul in care au fost facuti micii... in afara de jar si de gratar... acestia au fost aerisiti cu un feohn....:crack:)... ma declar multumit de experietele culinare din excursia asta:))

Editat de misulik_4u
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...