Sari la conținut

Cumpar Maxiscooter


boditza
 Share

Postări Recomandate

sa vad ca eu sunt din cl si nu prea stiu pe acolo :crack: in principiu nu ma intereseaza motorul ca am motor bun cu tot cu transmisie, adica toata partea din spate. era unul pe bikeshop nu ii mergea motorul si il dadea cu 400 dar am aflat prea tarziu... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ma intereseaza dak e furat sau nu.. sa fie pana in 1500e :agree:. sa nu ma luati nu gasesc pt k stiu ca se gasesc si t-max-uri la 1000e. deci in principiu peste 400cmc :lol:

daca nu te intereseaza ca este furat atunci inseamna ca incurajezi furtul de scutere..nu vad nici o diferenta intre unul care cumpara un scuter furat ,stiind ca este furat, si cel care il fura...daca cineva ti-ar vinde scuterul tau,dupa ce ti la furat,cum te-ai simti? :crack: :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca nu te intereseaza ca este furat atunci inseamna ca incurajezi furtul de scutere..nu vad nici o diferenta intre unul care cumpara un scuter furat ,stiind ca este furat, si cel care il fura...daca cineva ti-ar vinde scuterul tau,dupa ce ti la furat,cum te-ai simti? :crack: :crack: :crack:

 

daca nu ma intereseaza nu inseamna k incurajez.. ce concluzii idioate. 3 luni de zile am umblat sa fac acte la un scuter de 49 sa il inmatriculez k sa vad t-max trecand pe langa mine cu numar galben sau malaguti maddison, inmatriculate la primarie fara nici un fel de act p la fel si fel de comune.. asa k daca tot traiesc in romania de ce sa nu profit de asta.

Editat de boditza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru ca esti un prost, sper sa iei o tzeapa cat tine de mare, sa dai 1000-1500 eur si sa mai stai si pe la racoare sa dai cu subsemnatul. Si sa te uiti pe geam cu trec aia cu malaguti sau alte jucarii...

Din cauza unor retardati ca tine a ajuns tara asta unde e.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pfff.. vad k aveti prea multe prejudecati.. ma gandeam io. rog un operator sa inchida threadul k nu cred k are rost sa mai continue discutiile. prea multi badarani... btw x9 si t-max la 1700 se dau inmatriculate deci io zic k in 1500 il luam inscris, altfel mai mult de 3-4 sute nu merita

Editat de boditza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic ca omul poate vrea sa faca ceva cu el. Sa vanda piesele, sa il foloseasca la ceva, motor, carene, etc ... sa isi deschida ceva tuning shop :crack: ... Poate nu vrea sa mearga cu el. Mai stii?

 

L-ati luat prea tare, pe bune.

Editat de t.H.u.G.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pfff.. vad k aveti prea multe prejudecati.. ma gandeam io. rog un operator sa inchida threadul k nu cred k are rost sa mai continue discutiile. prea multi badarani... btw x9 si t-max la 1700 se dau inmatriculate deci io zic k in 1500 il luam inscris, altfel mai mult de 3-4 sute nu merita

 

are un baiat la mine un Piaggio Skipper 150..acte de 150 si de 50 :crack:  (nu stiu cum si ce,dar asa zice) la vreo 27 mil (neg)

daca e ceva,iti dau un nr de tel

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

are un baiat la mine un Piaggio Skipper 150..acte de 150 si de 50 :crack: (nu stiu cum si ce,dar asa zice) la vreo 27 mil (neg)

daca e ceva,iti dau un nr de tel

poi are actele de italia(probabil) de 150 dar l-a inmatriculat la primarie k de 49 sa nu plateasca fel si fel de taxe :crack:.. da-mi un pm cu nr lui sa vad.. desi e cam mic motorul, dar nu se stie :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...