Sari la conținut

Izh Jupiter 4 Dupa 15 Ani De Stat In Garaj.


IZH-Jupiter4
 Share

Postări Recomandate

...motocicleta e dezmembrata la Pedros...(????)

Din fericire am nimerit culoarea originala(felicitari, acum este beton...)

Ii pun pe ea si aprindere (sau cred ca e aprindere O.o) AT011, am inteles ca da scanteie mai buna si rezolva problema cu platina.(daca doar crezi, este ok)

 

Sa vedem dupa asta daca-i face ceva la motor(adica cine?)...Dupa motor ar mai fi cromarea (probabil mai tarziu), chiar, stiti pe cineva care cromeasa mai ieftin? (ciudat: pana acum erai sigur pe tine..!)

..asteptam sa ne spui: ce si cum !? succes!!

Mesaj completat

..asteptam sa ne spui: ce si cum !? succes!!

revin: Pedros este unul dinte cei mai buni mecanici(pe carte i-am cunoscut, personal am avut ce "fura" de la el...)!! Defectul lui: face mecanica de calitate doar pe bani, resul sunt vorbe ...:laugh: daca ai alta parere, este problema ta... Succes!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 56
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Ma, mie nu mi s-a parut nimic scump, omu face treaba buna si e si dispus sa ma si invete sa umblu si eu prin ea, altii fac o treaba de mantuiala iti iau banii, pa si la revedere.

 

Eu sunt web designer, pentru prieteni apropiati mai fac un site sau un blog moca, dar pentru restul costa, doar nu era sa munceasca omu degeaba.

 

Cat despre restul post-ului, nu incerc sa ma laud cu nimic, am pus si eu niste poze pe site, sunt sigur ca p-aici sunt motociclete comuniste mult mai bine intretinute si puse la punct decat e a mea.

 

Legat de AT011, am citit si eu pe net de treaba asta, mi-a fost si recomandata de cateva persoane, nu ma pricep si nu pretind ca ma pricep la electrica, am vrut sa vad ce parere aveti si voi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

..altii fac o treaba de mantuiala iti iau banii, pa si la revedere...un site sau un blog moca, dar pentru restul costa, doar nu era sa munceasca omu degeaba....

:laugh: ..sefu', ce-am avut de spus, am spus(a nu se intelege gresit!)...Repet: "este problema ta!"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As prefera sa mai spui odata pentru ca sincer, n-am inteles nimic, ori nu ma duce capul pe mine ori e o problema la tine, nu pricep ce legatura are faptul ca cer bani pe serviciile mele cu calitatea lor, daca esti interesat iti pot trimite un portofoliu, am oferit asistenta tehnica tuturor clientilor mei moca chiar si dupa multi ani de cand a fost facut site-ul, nu vad de unde ar reiesi contrariul in raspunsul meu anterior.

 

Inteleg ca n-ai ce face si cauti nod in papura, daca te-am atacat cu ceva n-a fost intentionat, oricum pari a fi genul de om a carui parere nu ma intereseaza, ai ceva constructiv de adus la discutie esti invitatul meu, vrei doar sa dai in cap fara motiv, e plin internetul de site-uri unde poti sa faci asta, din cate am inteles eu aici se discuta despre motociclete.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 10 months later...

salutare,sunt interesat de cizme chopper,folosite,tip ciocate,dar cu virful drept,sper ca stiti la ce ma refer,nr 43,daca ma poate ajuta cineva,ma poate contacta la nr de tel.0746874266,sau pe mess drunk_punk_vii@yahoo.com,mersi anticipat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...