Sari la conținut

Tautz-barzava + Baie Reconfortanta In Lacul Ghioroc !


Postări Recomandate

Plimbarica Tautz - Barzava , o baie reconfortanta in lacul Ghioroc ! iesire scurta de duminica ...

 

Poze ... http://www.mypictures.ro/utilizator/poze/Lutzifer?album=1169

 

SlideShow ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o sa vinzi TA-ul ala cu 100.000 km in ritmul asta :jump:

Mai pune ... :jump: Aproape atata o fi anu asta daca merge treaba tot asa ! Merge Transalpu mult si bine ! Singuru lucru cu` care nu trebuie sa iti bati capu is km ... :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super! Nu te lasi... tine-o tot asa! Bafta!.... si la mai multe!

 

:P

MS !

Nu te mai incanta Transalpina si Transfagarasanu din nou ?!? Ca noi iara merem, ca vreau sa duc prietena pe acolo sa vada zona ... ca ii pacat de ratat + ca nici eu nu am vazut toata Transalpina , doar 3`sfert din ea :jump:

Plecam vineri pe dupa ora 17:00 ... chiar 18:00 , campam undeva dupa Sugag si de acolo ii dam bataie Sambata Transalpina si Duminica Transfagarasan , sau poate chiar sambata il trecem ! vom vedea ... ceau bau :jump:

Editat de Lutzifer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Plecam vineri pe dupa ora 17:00 ... chiar 18:00 , campam undeva dupa Sugag

 

 

salutare..,

gasiti cazare in zona capalna,inainte de sugag,daca vreti sa stati la pensiune(anul trecut 80 ron camera ),

intre sugag si lacul Tau e cam problema sa sunt exploatari masive de lemn si taietori de lemne (unii cam ciudati)

va spun asta ,ca anul trecut am facut o pana de cauciuc in zona(veneam dinspre transalpina)

,era ora 8 seara ,si ne uitam ingroziti ca nu prea aveam unde pune cortul (padure deasa/drum/padure deasa)

cu pana, am avut bafta cu un nene cu camionul de lemne,care avea compresor si furtun la masina,si din 5 in 5 km imi reumfa cauciucul,de am ajuns la 11 noaptea la pensiunea din Capalna.

ar mao fi varianta de cazare sau campare la lacul oasa,in felul asta va apropiati de partea misto a transalpinei

 

 

oricum, drum bun si aveti grija de voi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare..,

gasiti cazare in zona capalna,inainte de sugag,daca vreti sa stati la pensiune(anul trecut 80 ron camera ),

intre sugag si lacul Tau e cam problema sa sunt exploatari masive de lemn si taietori de lemne (unii cam ciudati)

Noi numa la cort campam ... pana acuma nu ne-am cazat niciunde , pensiune ,motel , hotel ... doar cort !

Si vrem sa campam unde am stat data trecuta cu cortu ... ca ii fain ! Asta prima noapte ...

post-26086-1214900521_thumb.jpg

post-26086-1214900553_thumb.jpg

post-26086-1214900667_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BRAVO BAETI,SO TINETI TOT ASA.NE-AM INTALNIT LA IESIRE DIN LOC.ORAVITA,ERAM EU CU NEVASTA PE UN TENERE ALBASTRU[CEL CU 2 OCHI] ATI FOST LA HERCULANE .ERATI PARCATI PE DREAPTA.SUNTETI TARI.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BRAVO BAETI,SO TINETI TOT ASA.NE-AM INTALNIT LA IESIRE DIN LOC.ORAVITA,ERAM EU CU NEVASTA PE UN TENERE ALBASTRU[CEL CU 2 OCHI] ATI FOST LA HERCULANE .ERATI PARCATI PE DREAPTA.SUNTETI TARI.

Aha , stiu de cand zici ! Vezi ca ii bine ca se mai vede omu pe drum ... asa incet incet ne cunoastem ! Mai pe forum , mai in realitate :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...