Sari la conținut

cine se baga la reparatie simson?


Postări Recomandate

daca ar fi sa iau simson-ul din link-ul de mai jos

 

http://www.bikeshop.ro/handler.php?tip=am&...c=0&zoom=1#foto

 

cine se baga cam cat ar putea sa coste sa-l faca sa sclipeasca? evident, nu cer un pret fix, dar, cu aproximatie niste valori, sa vad daca se merita sa ma bag

 

sau mai bine iau unu gata facut ca

 

http://www.bikeshop.ro/handler.php?tip=am&...ct=view&ID=3234

 

(desi mi se pare exagerat rau de tot pretul)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mao sane iar dai cu mucii in fasole ai avut macar bunavointa sa vezi despre ce este vorba cu ala ieftin? Nu citi-si "AMBIELAJ STRICAT"

Pai numai reparatia ambielajului te duce 150 RON nu mai zic de manopera montat demontat si ce o mai fi inauntru dupa ce desfaci.

Raulus tata eu zic sa-l iei pe ala gata facut mai ales ca-ti mai da unul cu acte si cu ataj ce mai vrei. Parerea mea asta este. Iar cand te duci sa-l iei dute cu un frate care se pricepe oricum patru ochi sunt mai buni decat doi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hmm.. pai aici cred ca pot sa va raspund eu :kick:

 

@raulus: Primu Simon, ala cu ambielajul stricat l-am cumparat eu mai demult :ok:

 

@DCSAN20: Ai dreptate, exact cu 150 roni mi-am luat alt motor, am efectuat transplantul si se pare ca pacientul a supravietuit :birthday:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hmm.. . momentan nu i-am mai facut nimic ca n-am mai avut timp, arata destul de OK si asa. Dar m-am interesat si pentru nichelat ghidon, diverse ornamente, etc .. si rotile m-ar costa cam 3 milioane.. +/- ceva..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...