Sari la conținut

Moto Vs Conservar


Tomek
 Share

Postări Recomandate

sunt niste handicapati astya de la asigurari astra,am avut un preten cu un fireblada care a avut accident cu o conserva,i-a dat ala rca lui de la astra.reparatia costa 100 si ceva de milioane ,iar lui i-au dat in mana 28 mil ca sa si-o repare singur.eu am avut un accident acum 2 sapt si astept sa imi dea asigurarea conservaru .bine ca nu are la astra ci la asirom .nu am mare lucru la ea,decat carene zgariate , p alocuri crapate,bord crapat,parbriz spart,pedala frana stramba .sa vezi ce ma iau la omor cu ei ca prevad ca imi dau prin gura .bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca e dauna totala si iti dau 40 milioane, epava unde ramane?

la ei sau la tine?

daca ramane la tine si iti dau 40 milioane, de banii astia ti-o repari tu...vezi cum te descurci. c'est la vie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

....mai devreme am venit de la ASTRA!Si sunt plin de draci!Paguba la motocicleta mea este de 102 milioane!iar ei mi-au zis ca este dauna totala!Ceea ce isnemana vreo 40 de milioane!...ajutati-ma cu un sfat ceva!Eu pe motor am dat 90 de milioane!:|

 

:blink:

 

Nasoala faza!

 

Ai doua variante:

1.accepti 40 de bulioane despagubire si ceri ca epava sa ramana la tine.

2.ii dai in judecata(nu iti recomand)

 

Pe viitor, casco...e singura solutie in caz de dauna totala sa obtii cat decat o suma decenta pe epava...

 

Bafta si tine-ne la curent! :baldy:

Editat de PNL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...