Sari la conținut

Avertisment pentru B-47776 !


RENEGADE
 Share

Postări Recomandate

Stimate coleg cu scuter rosu B-47776!

Poti considera ca azi te-ai nascut pentru a doua oara pentru ca eu am frinat violent pentru a te evita cind tu mi-ai taiat fata. Eu din fericire eram cu masina noua ca altfel erai varza cu carne. Asa ca de azi inainte cind mai vrei sa faci acrobatii d-astea sa te gindesti ca s-ar putea sa nu fiu eu (sau altcineva) la fel de precaut si sa sfirsesti in cel mai bun caz la spital.

Baga-ti mintile in cap ca nu vreau sa ajung sa-ti aduc portocale la spital sau sa dau cu subsemnatul pentru inconstienta ta!

 

Multumesc pentru atentei si aviz amatorilor care fac ghidusii de acest fel, inclusiv cu alt tip de motoare!!! Asta de la un motociclist !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Cam acelasi lucru l-am trait si eu... si, ce-i mai grav, sunt convins ca scuteristul acela (18-19 ani) n-avea nici macar B-ul luat. In mod sigur exploata faza cu "moped" din talon pt a merge fara permis. Habar n-avea de "Cedeaza Trecerea" (sem. era galben intermitent)! :cheers:

 

Mi-ar fi intrat cu capul direct prin parbriz...

 

Damn!

Editat de Mr.Watt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...

nasol...si cand ii mai vezi si fara nici o protecti(doar o gramada de gel parca innebunesti... :ok:

 

 

Bai baieti eu nu am nimic cu ei, dar nu le-as da voie sa mearga fara un test de legislatie rutiera. Si majoritatea umbla fara casca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...