Sari la conținut

O Parere.


Postări Recomandate

VEzi ca vine unu pe aici un rs125 din 98 parca ...cred ca il sti ala negru cu dungi verzi pe jante...are o bataie la ambielaj si ambreiaju trebuie schimbat;)....parca cerea 1250:).Bafta la cumparat...orcum ceva perfect nu o sa gasesti;)....bani tot o sa mai bagi in ea,eu in locul tau as mai astepta si as mai strange bani sa iau ceva mai bun.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am eu rs de vanzare. are niste probleme la motor da merge. adica eu ies cu el zi de zi. daca esti interesat da`mi un pm.

 

- http://secondamano.it/iad/viewimage?adId=4...amp;adTypeId=21 -600 euro..putin lovita in fata,dar ti-o repari tu...drumul te ajunge si el cred vreo 200-300 :baldy: ...

-sau http://www.motousate.it/annunci/photos/?id=138497 -700 euro

Editat de dOctOr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

VEzi ca vine unu pe aici un rs125 din 98 parca ...cred ca il sti ala negru cu dungi verzi pe jante...are o bataie la ambielaj si ambreiaju trebuie schimbat;)....parca cerea 1250:).Bafta la cumparat...orcum ceva perfect nu o sa gasesti;)....bani tot o sa mai bagi in ea,eu in locul tau as mai astepta si as mai strange bani sa iau ceva mai bun.

Bataie la ambielaj nu e ceva putin imperfect. Este ceva foarte grav. Daca deja bate, inseamna ca foarte foarte curand o sa faca un poc mare si n-o sa mai mearga deloc, si o sa se termine si setul in acelasi timp.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...