Sari la conținut

Simson 425 S 1961


Vidoqc
 Share

Postări Recomandate

Daca as avea posibilitatea sa le cumpar, iti dai seama ca le-as lua cu cea mai mare placere...DAR nici nu ma pot gandii la pret.Da-mi totusi un pm daca doresti si discutam.

Acum am vorbit si ma duc sa iau Simsonul.Inca unul va prinde viata, eu sper la mai multe! :(

 

Mihai, ia id-ul mixi_dixi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mah, nu mai scriu pe PM, ca mi-e lene.

Am Zundappul K 200 din 34, ala e 800 de euro fix, e de lucru la el. Eu nu mai am timp de el ca ma apuc sa-mi gfac casa si e pacat sa-l tin in beci fara sa lucru la el.

Mai e un Zundapp DB200 din 36, are acte, se poate trece pe numere noi fara probleme, numa ca lucrez la reocnditionare, asta va fi vandut dupa ce se termina reconditionarea. Nu prea as vrea sa-l dau in Jermanica, as prefera sa ramana la noi in tara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mah, nu mai scriu pe PM, ca mi-e lene.

Am Zundappul K 200 din 34, ala e 800 de euro fix, e de lucru la el. Eu nu mai am timp de el ca ma apuc sa-mi gfac casa si e pacat sa-l tin in beci fara sa lucru la el.

Mai e un Zundapp DB200 din 36, are acte, se poate trece pe numere noi fara probleme, numa ca lucrez la reocnditionare, asta va fi vandut dupa ce se termina reconditionarea. Nu prea as vrea sa-l dau in Jermanica, as prefera sa ramana la noi in tara.

 

 

Niveleaza niste poze cu K 200. :(

 

Ce curiozitate am totusi, de ce le vinzi?Asta, asa intre noi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intra pe mess pt poze

K 200 il vroiam pt mine, e singur in tara, dar ma apuc de casa in 2 sapt si nu o sa mai am timp de el, vreau sa-mi termin cat mai repede M72 si atat.

DB 200 l-am luat de la un mos, destul de scumpisor, cu scopul clar de a-l face si a-l da, problema e ca nu vreau sa plece din tara, dar daca nu exista alta alternativa , fericeÂşte vreun nemțălău.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ce nu raspunzi la telefon?in seara asta vin si il ridic.raspunde!

 

 

Mixi_dixi, ai tot venit. Nu e frumos sa dai sperante omului. Nu vroiam sa fac ordine in garaj, asa ca il mai pastrez. Dar nu iti strica renumele.

 

Ionut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mixi_dixi, ai tot venit. Nu e frumos sa dai sperante omului. Nu vroiam sa fac ordine in garaj, asa ca il mai pastrez. Dar nu iti strica renumele.

 

Ionut

 

 

Omule, imi cer mii de scuze.Din pacate am avut probleme cu masina si nu am putut iesii din oras.Acum am intrat in casa, chiar vroiam sa-ti trimit un mesaj sa iti spun, dar vad ca ai luat-o tu inainte.Stai linistit ca de venit vin sa il iau sigur!Maine ne auzim la un telefon!Inca odata, mii de scuze! :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru SIMSON 425 i din 1961!

 

Azi am vandut blocul motor, capac chiuloasa, roata spate completa cu transmisie, roata fata.

 

A ramas un cadru, rezervor, furca fata, ghidon si diverse suruburi, mansoane, suporti, pedale, aripa fata si spate, un stop de IMS...etc.

SE OFERA MOCA!

 

Se ridica din Brasov.

 

0723644857 - Ionut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

K 200 il vroiam pt mine, e singur in tara, dar ma apuc de casa in 2 sapt si nu o sa mai am timp de el, vreau sa-mi termin cat mai repede M72 si atat.

pastreaza-l undeva acoperit...e pacat sa il dai, si zilele nu intra in sac...

il scoti peste ceva vreme de sub prelata si te apuci de el cand oi avea timp...si la pensie, si tot merita

 

ala e motor de nedat :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru SIMSON 425 i din 1961!

 

Azi am vandut blocul motor, capac chiuloasa, roata spate completa cu transmisie, roata fata.

 

A ramas un cadru, rezervor, furca fata, ghidon si diverse suruburi, mansoane, suporti, pedale, aripa fata si spate, un stop de IMS...etc.

SE OFERA MOCA!

 

Se ridica din Brasov.

 

0723644857 - Ionut

 

 

S-au dat si astea!

Nu mai e nimic de vinzare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...