Sari la conținut

A Auzit Cineva De Garage Italia ?! :)


cosminake
 Share

Postări Recomandate

Sunt tare curios ... imi plac cele doua aratari

la pret sunt ok ... insa ... pm cine-s astia ? :cheers:

 

OH DA :kiss:( :

"Garage Italia lanseaza in Romania doua motociclete foarte atractive avand design italian si motorizare japoneza. Ambele au acelasi cadru din aluminiu si un motor de 250cc de 20cp, in patru timpi racit cu apa, de la Yamaha, renumit pentru fiabilitatea sa.

 

Motocicletele, ce se vor comercializa sub brandul RmX, sunt fabricate in China pentru reducerea costurilor. Partile din plastic sunt proiectate si desenate de compania italiana Blackbird Racing.

 

Una din ele este din clasa supermoto si poarta denumirea de XSTRADA iar cealalta este enduro fiind denumita XTERRA. Amandoua sunt usor de condus, au un design deosebit, omologare Euro 3 si cantaresc 125kg la gol.

 

 

Preturile vor incepe de la 2300 euro (TVA inclus) pentru motociclete "

 

 

imi pare putin 20 cp pt un 250 si imi pare rau ca-s din china :lol: deci naspa :P

Editat de cosminake
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Preturile vor incepe de la 2300 euro (TVA inclus) pentru motociclete "

 

Garage Italia nu este marca moto ci distribuitor/dealer moto. La fel cum United Motors nu este marca moto.

Si se pare ca a auzit cineva de Garage Italia. Iata ce a "produs" un search pe forum: /index.php?...arage+italia%5C si unul pe Motoflash: http://www.motoflash.ro/search?q=garage+italia

Am inteles ca "vara asta" se vor aduce cateva bucati pentru test drive.

 

Motorul e de Yamaha. Si daca nu ar fi fabricate (asamblate) in China, pretul probabil ar fi cat al unui WR 250R/X. Daca nu stii cat costa, iti spun eu: de aproape 3 ori mai mult.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Garage Italia nu este marca moto ci distribuitor/dealer moto. La fel cum United Motors nu este marca moto.

Si se pare ca a auzit cineva de Garage Italia. Iata ce a "produs" un search pe forum: /index.php?...arage+italia%5C si unul pe Motoflash: http://www.motoflash.ro/search?q=garage+italia

Am inteles ca "vara asta" se vor aduce cateva bucati pentru test drive.

 

Motorul e de Yamaha. Si daca nu ar fi fabricate (asamblate) in China, pretul probabil ar fi cat al unui WR 250R/X. Daca nu stii cat costa, iti spun eu: de aproape 3 ori mai mult.

 

 

daca motorul e de yamaha inseamna ca-i singurul element care mai ramane din motocicleta dupa 15000 km :kiss: insa o sa merg sa vad de aproape se poate sa ma insel, calitatea o vezi la locul faptei :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi pare putin 20 cp pt un 250

Avand in vedere ca-i de 4 timpi, nu neaparat ii asa de rau.

 

Si pe mine ma intereseaza acest Garage Italia, fiindca momentan e singurul distribuitor de motociclete de trial Beta Rev3:

http://www.garageitalia.ro/ta_modello.php?...&gruppo=131

 

Beta_Rev-3-250-270_08_stpz.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma gandesc si eu la un rmx, dar motorul nu este de wr, de-aia si are doar 20 de cai, e un motor mai vechi la care yamaha a vandut o licenta undeva la sfarsitul anilor 80. Cel putin asa zice gura lumii.

 

 

deci it's bullshit :blbl: decat sa cumperi tehnologie anii 80 cu design modern mai bine iti bagi un bat :) :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...