Sari la conținut

Rmx


moz
 Share

Postări Recomandate

RMX xstrada

 

post-27737-1216625299_thumb.jpg

post-27737-1216625312_thumb.jpg

 

importator e Garage Italia exista si o varianta pt enduro numita xterra

pretul e de 2300 euro cu tva, 0km, 126kg, cadru aluminiu

 

http://www.garageitalia.ro/ta_marca.php?id=135

 

are cineva idee cum e motoreta ?

 

 

 

am vb acum 5 min cu cineva de la garage italia si mi0au spus ca motoreta e gata abea prin septembrie, motorul o sa fie de yamaha wr si poza de mai sus, presupun, e "yamaha yz 250 cu roti de sm si far de ktm + photoshop"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"yamaha yz 250 cu roti de sm si far de ktm + photoshop"asa este.Mi se pare surpirinzator ca varianta enduro nu are handguard-uri ,imi place Xterra,arata bine,cred ca daca merge si bine ..eu i dau nota 10 :crack: (pana la urma la enduro nu conteaza asa mult designul,pe cat puterea si altele)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu cand vorbisem ultima oara ziceau ca aduc vreo doua pentru test-drive prin vara. Se pare ca nu s-au tinut de treaba...

Mie pozele mi se par autentice. Daca in septembrie o sa o aduca, sunt convins ca au deja prototipul.

Pretul este bun, asamblarea este in China (ca deh, pretul), dar ma mir ca au sugrumat motorul de 30 de cai al WR-ului la numai 20. Poate ca sa fie mai fiabila ca Yamaha :crack:

Editat de mihaio07
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca pt facut piata e buna, am mai avut un scooter chinezesc si nu am avut nici o pb cu el

Editat de moz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mie mi se pare identica cu o motocicletele Mikilon, fabricate in China.

http://www.mikilon.com/info.asp?name=&...5017&page=1

Cineva pe forumul pro-bike zicea ca s-a interesat de ele si ca ar costa 760EURO/buc sau 570EURO/buc daca se comanda 30 de bucati.

Probabil e aceeasi teaba ca si cu scuterele chinezesti, adica aceeasi motocicleta sub mai multe denumiri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

570EURO/buc

 

Mi-e foarte greu sa cred ca e asa de ieftina, indiferent cate bucati ai cumpara. Ma intreb ce fel de materiale or baga chinezii aia de le scot asa de ieftine.

Dar oricum, "i-ai ginit"; fara urma de indoiala mobrele astea au legatura intre ele, daca nu cumva o fi vorba despre exact acelasi lucru. Acum mi se pare mult 2300E, diferenta ar fi prea mare. Mai ales ca vaporu' din China e ieftin.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...