Sari la conținut

Liniutze Pe Aeroport !


Raul_R1
 Share

Postări Recomandate

Drumul brasov-tg mures-cluj-baia mare e ok ! luung dar ok :kiss: am fost zilele trecute.Orasul e curat iar oamenii prietenosi. ma mai gandesc...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 101
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

am 2 intrebari:

1-anu asta cand a mai fost la baia mare abia ma lasat cu scuterul pe pista... si eram singurul "participant" si din acest motiv trebuia sa ma pun cu cbr-uri de 125 (al meu e de 49)... intrebarea:ma pot inscrie cu scuterul pe pista? si pot chema pe mai multi la liniute?

2-cum se iau categoriile la masini (liniute) si ce fel de categorii sunt?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am 2 intrebari:

1-anu asta cand a mai fost la baia mare abia ma lasat cu scuterul pe pista... si eram singurul "participant" si din acest motiv trebuia sa ma pun cu cbr-uri de 125 (al meu e de 49)... intrebarea:ma pot inscrie cu scuterul pe pista? si pot chema pe mai multi la liniute?

2-cum se iau categoriile la masini (liniute) si ce fel de categorii sunt?

deci ...

1 - sincer doar cand sunteti acolo va pot raspunde, trebuie sa vad cate grupe vor fi la motoare, asta depinde de cate motoare vor fi, si de ce capacitate...

dar daca voi face pentru scutere, atunci acolo for intra toate scuterele <124 cc peste vor intra la grupa juniori la motoare ...

 

2 - nu stiu, se ocupa altcineva de masini, chiar nu stiu...am inteles de la el ca va fi surpriza :)

 

Dar REPET doar la fata locului va pot spune...

 

Apropo, sunt Raul :cheers: , eu organizez la Motoare ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci ...

1 - sincer doar cand sunteti acolo va pot raspunde, trebuie sa vad cate grupe vor fi la motoare, asta depinde de cate motoare vor fi, si de ce capacitate...

dar daca voi face pentru scutere, atunci acolo for intra toate scuterele <124 cc peste vor intra la grupa juniori la motoare ...

 

2 - nu stiu, se ocupa altcineva de masini, chiar nu stiu...am inteles de la el ca va fi surpriza :)

 

Dar REPET doar la fata locului va pot spune...

 

Apropo, sunt Raul :cheers: , eu organizez la Motoare ;)

ma intereseaza la masini pentru ca pe 4tuning am facut topic si am pus afisul... si ar trebui sa scriu grupele :D (am facut un "copy" la ce ai scris tu si lam pus aici http://forum.4tuning.ro/showthread.php?t=87246 )

in caz de va fi si categoria scutere... un lucru e "naspa"... sunt multi care au motoare peste 125 si le sunt inmatriculate pe 49... in caz de se face si sta cineva la inscrieri, sa se uite la toba. daca e mare toba si suna gros e mai mare de 125 daca e mica si subtire si suna mai ascutit e de 49 :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

up!

Unde up ? ... hai ca glumeam...

 

Daca vrei ne intalnim maine sa-ti dau niste fluturasi! Am dat deja la cineva in seini ...dar mai pot da daca vrei... da un pm cu numarul tau de tel...poate maine dam o tura pana-n seini si rezolv si asta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unde up ? ... hai ca glumeam...

 

Daca vrei ne intalnim maine sa-ti dau niste fluturasi! Am dat deja la cineva in seini ...dar mai pot da daca vrei... da un pm cu numarul tau de tel...poate maine dam o tura pana-n seini si rezolv si asta...

ai pm... :P

 

 

---------------------------------------

 

cam putini se anunta ca vin la aeroport... abea de au scris vreo 2 pe forum :makeout: oricum noi o sa ne "distram"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Numa-i sa tzina vremea cu noi ca va datzi seama ca nu ne punem pe drumuri "ude" si mai saploua si acolo apai ...in fine mergem si gata fiecare cu cate un set in plus;) de gume

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Numa-i sa tzina vremea cu noi ca va datzi seama ca nu ne punem pe drumuri "ude" si mai saploua si acolo apai ...in fine mergem si gata fiecare cu cate un set in plus;) de gume

speram si noi sa tina vremea cu noi... asfalt uscat :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut in primele poze ca plecau cate 3 motoare odata

Sper ca anul acesta sa numai faceti aceeasi gresala

Doar cate doua plecau... crede-ma...si asa se va intampla si anul acesta... :lol:

Hai acolo si ai sa vezi, pentru toti participantii va fi red-bull gratis... :scratch: :kali: :D :peace: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vedezti cum facetzi sa nu ne trezim vreo 15 pe aeroport ca atunci imi bag ceva in..........ca mai tot timpul asa am patzit de aia am renuntzat si la intalniri anul acesta ...sa nu fie asa si la concursuri macar masini vor fi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vedezti cum facetzi sa nu ne trezim vreo 15 pe aeroport ca atunci imi bag ceva in..........ca mai tot timpul asa am patzit de aia am renuntzat si la intalniri anul acesta ...sa nu fie asa si la concursuri macar masini vor fi?

Vor fi si motoare si masini...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...