Sari la conținut

Caut Carene Pt Suzuki Rf 600 Cmc , Din '97


Postări Recomandate

Mi-a dechis unul usa si mi-a spartcarenele stanga si fata si, dupa ce am cazut s-a cam spart si cea de pe dreapta...i-am luat asigurarea dar astia de la omniasig o cam scalda....cine ma poate ajuta?pe net nu am gasit iar ca sa dau comanda de unele noi...stiu ca astepti si costa o gramada... :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca ai asigurarea - ia-ti noi. Durata de la comanda e cam 14 zile, deci nu e un capat de tara. O sugestie - piese@mymoto.ro si vezi o oferta de carene, te duci cu proforma la asigirari si te zbati sa iti iei dreptul :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merci mult de tot...am fost la sigurari astazi sa vad ce dau din ei...sunt niste idioti..incercau sa ma faca sa renunt.o sa le vin eu de hac!!!multumesc incaodata...toata stima

la asigurari vor fi mereu niste jeguri imputite pentru ca, de cate ori vor trebui sa despagubeasca se vor coi atat de mult incat sa te faca sa crezi ca o moto busita arata asa din fabrica. gura pe ei si nu semna decat atunci cand ai obtinut ceea ce ai vrut cu adevarat sa obtii! :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai dreptate, colegu', cand e vb sa iti faci asig la ei se misca rapid, in 5 minute ai tot si ti-au luat banii, dar daca e vb sa te despagubeasca...apoi...sa-i gaseasca sfantu' drac...mama lor de ipocriti!!!

Ce sa mai zic, traim in romania si asta....vb aluia

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...