Sari la conținut

Festivalul Free Bikers Week -- Hunedoara


ACHIMOTO
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 188
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

si vii tu scufitza rosie tocmai de la Bucuresti singurica,singurica printre atatia lupi rai si degraba doritori de carne tanara,prin codru' mare si plin de gropi asa "long distance".

 

RESPECT

 

ca daca eram putin mai tanar acum eram pe drum spre Bucuresti

 

ce spui de Odorhei-ul de week-endul acesta?

 

pai sunt din bucuresti am 24 ani bruneta ,ochii verzi ,1,57 inaltime ,48kg si o garmada de atuuri :D :kiss:

 

P.S. lada aia e plina?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai pitico ca te iau eu :kiss: am o hondita care nu prea are frana pe spate asa ca am nevoie de pasagera :D. serios vb, daca ai chef de asa aventuri, te iau. conditii: casca+geaca+cisme.

 

si mi-am adus aminte: cort, sac de dormit si masina de calcat portabila (optional) :)

 

si mi-am adus aminte: cort, sac de dormit si masina de calcat portabila (optional) :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai pitico ca te iau eu :kiss: am o hondita care nu prea are frana pe spate asa ca am nevoie de pasagera :D. serios vb, daca ai chef de asa aventuri, te iau. conditii: casca+geaca+cisme.

 

si mi-am adus aminte: cort, sac de dormit si masina de calcat portabila (optional) :)

 

si mi-am adus aminte: cort, sac de dormit si masina de calcat portabila (optional) :D

 

CAM MULTE CONDITII :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nush cum se face ca nu ma ia nimeni de om serios :kiss:)

 

ma intereseaza pasager, in primul rand ca mi se parera mob mai grea/stabila/conduc mai prudent cu, mai e si chestia cu benzina :D, mai e si de plictiseala de pe drum (e o bucata buna de mers), cort nu am :) si fara echipament rezonabil nu te iau.

 

deci daca chiar vrei sa vii cu mine e alles gut, doar sa-mi zici exact. eventual ne intalnim la un mom dat sa dam o tura de proba

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu o sa vin CLAR. O sa am un pasager, dar vine si sotia cu masina, deci am cu ce sa car bagajeleeeee :drums: :) :lol:

 

Nu promitem dar incercam sa facem rost de un cort pt cei care nu au asa ceva.Daca rezolvam ceva va anuntam saptamana asta.

 

Primim si poate sa vina orice persoana care iubeste motocicleta si motociclismul.

 

RESPECT-- ASFALT CURAT

 

daca exista doritori care nu au corturi, sau nu le pot cara "singuri" pot face rost eventual de 1-2 corturi in plus, pe care sa le aduc. Numai sa-mi dati de stire, primul care se anunta va fi primul servit.

 

:D :D OFERIM INTRAREA GRATUITA !!! :drums:

 

* pt. cei care vin de la o distanta mai mare de 450km ( distanta dintre orasele de origine SAU cei care vin din concediu si pot dovedi )

 

Achime, yo vin de la Simeria, dar daca vin pe ruta Cluj-Napoca-Reghin-Tirgu Mures- Medias- Sibiu- Hunedoara, care insumeaza o distanta de 512 km :drums: se cheama ca nu mai platesc intrare? :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu o sa vin CLAR. O sa am un pasager, dar vine si sotia cu masina, deci am cu ce sa car bagajeleeeee :drums: :) :lol:

 

 

 

daca exista doritori care nu au corturi, sau nu le pot cara "singuri" pot face rost eventual de 1-2 corturi in plus, pe care sa le aduc. Numai sa-mi dati de stire, primul care se anunta va fi primul servit.

 

 

 

Achime, yo vin de la Simeria, dar daca vin pe ruta Cluj-Napoca-Reghin-Tirgu Mures- Medias- Sibiu- Hunedoara, care insumeaza o distanta de 512 km :drums: se cheama ca nu mai platesc intrare? :kiss:

 

 

DA daca dovedesti cu poze , cu data pe ele ca ai facut atatia km , intri GRATIS :D :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

(Asa ca o idee) ... (:D ) ... Fratiilor bagati-va Tahografe pe Motoare ... Si la intrare cu foaia tahografica , ore de somn efectuate , viteza legala , km efectuati si aveti intrare ,,FREE,, la Intrunire ...So Long si Numa`Bine Rau la Nime` ... :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci poate merita sa faci un drum de bucale. Nr de km peste 1000. Daca achim a zis ca intram gratis

 

Eu unul n-as intra cu motoru' in rahatul ala de oras...e moarte sigura, frate! :P :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu unul n-as intra cu motoru' in rahatul ala de oras...e moarte sigura, frate! :P :D

 

Pe motor este periculos si in Bucuresti si in Simeria,iar prostia,frumusetea si rahatul il gasesti peste tot in tara asta!

Din pacate unii se cred mai cu mot si pun etichete regionale uitand ca toti suntem o apa si un pamant:banatean,ardelean,oltean,moldovean,muntean!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai perfecta dreptate!Toti suntem romani si toti suntem motociclisti!

Riscurile sunt aceleasi

 

E na..pe bune?faci parte dintre motociclisti? :P

 

 

Hunedoara, puneti cazanele sa curga tuica, venim! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...