Sari la conținut

Mottorisca Mea


silver wings
 Share

Postări Recomandate

am o Honda Cbf 500 adusa din Italia cu 3000 km la bord si este cam tot ce mi doresc la acest moment, entru ca este super practica in oras iar afara face cu succes fata. chiar nu stiu dc o sa fac pasul catre un cbr pentru ca este mai safe asa poate un offroad m ar mai tenta sau un dual propose. Oricum o recomand incepatorilor si celor care nu vor senzatii.

post-40507-1216979813_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am o Honda Cbf 500 adusa din Italia cu 3000 km la bord si este cam tot ce mi doresc la acest moment, entru ca este super practica in oras iar afara face cu succes fata. chiar nu stiu dc o sa fac pasul catre un cbr pentru ca este mai safe asa poate un offroad m ar mai tenta sau un dual propose. Oricum o recomand incepatorilor si celor care nu vor senzatii.

 

Frumoasa achizitie,inseamna ca nu te-a satisfacut deloc.pfff..

hai bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

putea sa-si ia si mobra, nu era cazul sa apari tu si sa-ti manifesti dispretul.

macar din bun simt, ca motociclist nu cred ca esti.

 

De parca nu-l cunosti pe Denis (ati observet ca nu i-am mai spus Penis? :disappointed: ) el ori intreaba cat a dat pe ea, ori ii ureaza asfalt uscat! Acusi face 2000 de posturi, cu aceleasi replyuri, "cat ai dat pe ea?" si "asfat uscat" :blbl:

 

Si ca sa fiu ontopic, Silver, felicitari pentru achizitie! Si tine minte ca pilotul face diferenta intre Safe si Not safe, nu motoreta! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e foarte misto si nici nu-ti sparge bugetul :blbl: ; e confortabila,si exact ce ai nevoie in oras.

la cat mai multi km! :disappointed:

Editat de dya
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
De parca nu-l cunosti pe Denis (ati observet ca nu i-am mai spus Penis? :D ) el ori intreaba cat a dat pe ea, ori ii ureaza asfalt uscat! Acusi face 2000 de posturi, cu aceleasi replyuri, "cat ai dat pe ea?" si "asfat uscat" :P

 

Si ca sa fiu ontopic, Silver, felicitari pentru achizitie! Si tine minte ca pilotul face diferenta intre Safe si Not safe, nu motoreta! :D

 

 

merci frumos n motociclist bun se masoara in nr de km facuti nu in recorduri de viteza

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am o Honda Cbf 500 adusa din Italia cu 3000 km la bord si este cam tot ce mi doresc la acest moment, entru ca este super practica in oras iar afara face cu succes fata. chiar nu stiu dc o sa fac pasul catre un cbr pentru ca este mai safe asa poate un offroad m ar mai tenta sau un dual propose. Oricum o recomand incepatorilor si celor care nu vor senzatii.

Sa-ti traiasca motorisca :D, mi-a placut ca ai recunoscut ca o Honda e Honda.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...