Sari la conținut

Ij49?


cristi80
 Share

Postări Recomandate

Sprijina telefonul pe ceva ca nu se intelege mai nimic.Pare ceva fain acolo.

 

de acord arata foarte bine--sau o fi de la tremuratul mainii-pe bune omule fa niste poze ca lumea ca pare interesant rau :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se vinde urmatorul ij(daca nu este supus topirii:(( )

pretul il faceti voi

p.s-nu este al meu, actele s-au dat si nici nu este in stare de functionare.

 

 

Spune si un pret.Cine e mai uite de mana, vine si il ia. :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pretul il faceti voi.poze o sa incerc sa fac dar cu talentul si telefonul meu...

 

 

Nu cred ca o sa se faca vreo licitatie aici pentru motor.Eu daca iti ofer 1mil o sa ma scuipi in ochi probabil.

Cel mai bine e sa spuna propietarul un pret si cui ii convine il ia, sau mai negociaza.

 

Numa bine! :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

esti sigur de scuipatul in ochi?eu zic ca sunt mai educat de atat.am mana libera de la proprietar sa il duc la fier vechi.repet VOI FACETI PRETUL si cine e interesat vine o vede spune pretul si o ia.daca duc motorul la fier vechi crezi ca e mai bine?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

esti sigur de scuipatul in ochi?eu zic ca sunt mai educat de atat.am mana libera de la proprietar sa il duc la fier vechi.repet VOI FACETI PRETUL si cine e interesat vine o vede spune pretul si o ia.daca duc motorul la fier vechi crezi ca e mai bine?

 

 

:D Era o gluma, nu te agita.

 

Decat sa-l duci la fier, mai bine il dai cuiva care are nevoie.De la fier nu scoti mare lucru pe el, dar pentru cineva caruia ii trebuie, este o avere. :moto:

Hai sa sparg eu gheata primul si spun ca iti ofer intre 1mil si 1,5mil , acum depinde si cat de afectat e.Tu decizi ce vei face cu el, eu ti-am spus oferta mea. :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D Era o gluma, nu te agita.

 

Decat sa-l duci la fier, mai bine il dai cuiva care are nevoie.De la fier nu scoti mare lucru pe el, dar pentru cineva caruia ii trebuie, este o avere. :moto:

Hai sa sparg eu gheata primul si spun ca iti ofer intre 1mil si 1,5mil , acum depinde si cat de afectat e.Tu decizi ce vei face cu el, eu ti-am spus oferta mea. :D

-200 de lei-dar sari si cu poze mai bune ca poate creste valoarea la licitatie :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se vinde urmatorul ij(daca nu este supus topirii:(( )

pretul il faceti voi

p.s-nu este al meu, actele s-au dat si nici nu este in stare de functionare.

ma intereseaza! zi un pretz si fa-i niste poze mai clare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

astea ar fi pozele.

ar mai fi un motor de rezerva,un cadru cu spatele din teava(asta e din tabla ambutisata),2 aripi si un rezervor de ala cu cutie in el.

300RON!

 

piesele de care nu am nevoie le donez!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...