Sari la conținut

Accident Scuter Comunca Hoghiz


tudoses
 Share

Postări Recomandate

acum 1 ora m-a sunat un prieten ca e un accident de moto in hoghiz. M-am suit pe moto si am plecat sa vad despre ce e vb. un scuterist a iesit din hoghiz, nu s-a asigurat si a fost lovit frontal de un tir. scuteristul nu avea nici o protectie, nici macar casca.

asfalt uscat

 

Am uitat, scuteristul a decedat. \RIP

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

RIP...dar nu o sa ii inteleg niciodata pe cei care circula fara sa aiba macar casca. Sa nu mai spun de asigurat. Cat ii lua ? 1 secunda, doua cel mult sa intoarca dracului capu ala fara casca.

Pacat de ei, majoritatea tineri fara minte :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

rip ....dar deja fara casca si nici nu se asigura ,Dumnezeu sa ma ierte ,dar unii si-o mai cauta si singuri.RIP ;)

 

Pacat si de soferul de tir care a intrat in belele din cauza unui ignorant. De acord, si-a platit cu viata ignoranta... dar tiristul? Ce vina a avut tiristul???

ca circula pe drumul acela in momentul intersectarii cu inconstientu' :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si ne mai ofticam ca nu ne vad conservarii. daca unii scuteristi nu vad tiru mare shi urat care vine spre ei, ce sa ii mai zici la un conservar care zice ca nu te-a vazut dupa ce te-a dat jos dupa motoreta.

 

Stiu ca sunt insensibil insa mi-am amintit de clipu asta:

 

http://www.youtube.com/watch?v=POBMvu8x1Mg

 

sailscuterica....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si ne mai ofticam ca nu ne vad conservarii. daca unii scuteristi nu vad tiru mare shi urat care vine spre ei, ce sa ii mai zici la un conservar care zice ca nu te-a vazut dupa ce te-a dat jos dupa motoreta.

 

Stiu ca sunt insensibil insa mi-am amintit de clipu asta:

 

http://www.youtube.com/watch?v=POBMvu8x1Mg

 

sailscuterica....

tu esti urat ma nu tiru :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu esti urat ma nu tiru :D

 

 

probabil ca ai dreptate. dar dupa al n-spelea accident in care un scuterica se da cu capu de ceva tare si moare, incepe sa devina banal ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acum 1 ora m-a sunat un prieten ca e un accident de moto in hoghiz. M-am suit pe moto si am plecat sa vad despre ce e vb. un scuterist a iesit din hoghiz, nu s-a asigurat si a fost lovit frontal de un tir. scuteristul nu avea nici o protectie, nici macar casca.

asfalt uscat

 

Am uitat, scuteristul a decedat. \RIP

Cum draq sa nu te asiguri in momentul in care vrei sa iesi de pe o strada? :D

Nu imi pot da seama ce a fost in capul lui

RIP

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...