Sari la conținut

Oala Ambreaj Husky Sm 610


Postări Recomandate

:) FRATILOR AM UN MOTOR :) EXTRATERESTRU :) SI NU IMI POT GASI OALA DE LA AMBREAJ S-A FRECAT PINIONUL DIN CAPAT DE LA OALA :D E OK CE ZICETI LA STRUNG E O VARIANTA?? ;) SA REFAC PINIONUL????????? SUNT DIN ARAD DACA CUMVA AVETI PIESA ..... O CUMPAR..PRET SI O POZA PLS ASTEPT SA IL FAC DE 4 LUNI SI LA TIPIII CE DUC PIESE{ HUSQVARNA }NU E IN CATALOG PLEASE HELP ME!! DATI-MI UN PRET SAU O VARIANTA.....MS MULT
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) FRATILOR AM UN MOTOR :) EXTRATERESTRU :) SI NU IMI POT GASI OALA DE LA AMBREAJ S-A FRECAT PINIONUL DIN CAPAT DE LA OALA :D E OK CE ZICETI LA STRUNG E O VARIANTA?? ;) SA REFAC PINIONUL????????? SUNT DIN ARAD DACA CUMVA AVETI PIESA ..... O CUMPAR..PRET SI O POZA PLS ASTEPT SA IL FAC DE 4 LUNI SI LA TIPIII CE DUC PIESE{ HUSQVARNA }NU E IN CATALOG PLEASE HELP ME!! DATI-MI UN PRET SAU O VARIANTA.....MS MULT

Pai ma aline tu ai mai facut un topic tot pt problema asta a ta... nu stiu de ce nu ai scris tot acolo. In fine - uite mai am un nr de telefon de la un tip din TM Gigi: 0763134159. Eu am cautat acu ceva timp butucul de ambreaj si am sunat in 2 locuri. Unul din cei pe care l-am sunat avea o oala de ambreaj pt un SM610. Din pacate nu mai stiu care si doar nr. asta il mai am. Suna si intreaba.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...