Jump to content

Recommended Posts

:) FRATILOR AM UN MOTOR :) EXTRATERESTRU :) SI NU IMI POT GASI OALA DE LA AMBREAJ S-A FRECAT PINIONUL DIN CAPAT DE LA OALA :D E OK CE ZICETI LA STRUNG E O VARIANTA?? ;) SA REFAC PINIONUL????????? SUNT DIN ARAD DACA CUMVA AVETI PIESA ..... O CUMPAR..PRET SI O POZA PLS ASTEPT SA IL FAC DE 4 LUNI SI LA TIPIII CE DUC PIESE{ HUSQVARNA }NU E IN CATALOG PLEASE HELP ME!! DATI-MI UN PRET SAU O VARIANTA.....MS MULT
:) FRATILOR AM UN MOTOR :) EXTRATERESTRU :) SI NU IMI POT GASI OALA DE LA AMBREAJ S-A FRECAT PINIONUL DIN CAPAT DE LA OALA :D E OK CE ZICETI LA STRUNG E O VARIANTA?? ;) SA REFAC PINIONUL????????? SUNT DIN ARAD DACA CUMVA AVETI PIESA ..... O CUMPAR..PRET SI O POZA PLS ASTEPT SA IL FAC DE 4 LUNI SI LA TIPIII CE DUC PIESE{ HUSQVARNA }NU E IN CATALOG PLEASE HELP ME!! DATI-MI UN PRET SAU O VARIANTA.....MS MULT

Pai ma aline tu ai mai facut un topic tot pt problema asta a ta... nu stiu de ce nu ai scris tot acolo. In fine - uite mai am un nr de telefon de la un tip din TM Gigi: 0763134159. Eu am cautat acu ceva timp butucul de ambreaj si am sunat in 2 locuri. Unul din cei pe care l-am sunat avea o oala de ambreaj pt un SM610. Din pacate nu mai stiu care si doar nr. asta il mai am. Suna si intreaba.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...