Sari la conținut

S-au Furat 2 Ktm-uri De La Baisoara


Postări Recomandate

Azi noapte s-au furat 2 KTM-uri de la Muntele Baisorii - un 300 EXC E 2007 si un 200 EXC 2007. 300-le e al lui Jo Lutas si 200-le al unui baiat din CJ (sper sa nu fie al lui Bart)

Cei care stati in zona intindeti-va antenele si daca vedeti ceva "nou" si de origine incerta pe la voi prin zona da-ti un semn - tel Jo 0722 380 320

 

Motocicletele nu au fost tinute on parcul inchis asa ca organizatorii nu au nici o vina. Au fost furate din usa pensiunii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Saracii. Cand aud de fazele astea mi se face frica sa ma mai despart de ea. Eu unul o sa ma uite dupa ele pe la SB poate apar pe aici. Sper sa ii prinda si baietii sa-si recupereze motoarele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hm, se pare ca istoria se repeta. Dracu sa-i duca de hoti! (ar trebui castrati) De la o cursa de la Cluj s-a mai furat o motocicleta. Niste sughi bughi din Turda care nu au patit nimic. Asta este! Politia ridica din umeri. Nu au habar ce ar putea face. Ei se pricep foarte bine sa stea la ciupeala sa mai faca de o ciorba sau mai stiu eu ce ii acuma la moda!! In orice caz de acum innainte, la orice cursa mergem trebuie, neaparat, sa ne luam cu noi lanturile si lacatele ca altfel....

Imi pare rau ca se intampla iar in zona noastra asa ceva!

Dan Morar

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

merci ionut din fericire pt.mine nu era al meu era al unui amic oricum urat moment si nu e admisibil ca dupa atatea cazuri inca mai reusesc hotii sa plece cu cate un motor(sau mai multe) :cheers:

Editat de baurtulus
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ati incercat la taranii din stat? intrebati-i pe copii, ca aia nu mint, eventual mituiti cu dulciuri sau ceva maruntis.

 

oricum, e dureros si va doresc multa bafta! sa le gasiti intregi!

te-ai uitat la prea multe filme :cheers:)

 

nu cred ca mai sunt in zona ,fiindca au capacitate destul de maricica si s-au dus sigur la dezmembrari ceva.zic eu ,sper sa le gasititi totusi si sa le dati si o bataie buna ciorditorilor;)bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...