Sari la conținut

In Recunoastere


Postări Recomandate

Cu carnetul proaspat in portofel am scos vacuta la prima mea plimbare. A fost o iesire scurta de doua zile, fara evenimente neplacute, motocicleta s-a comportat exemplar, si vreme buna de pilotat.

Atasez si cateva poze. Promit ca nu ma opresc aici si vor urma multe alte iesiri cu povesti lungi si poze in egala masura!

 

2775290730_12e90d6c2c_o.jpg

2775290624_a2cd999f19_o.jpg

2775290482_e0e623359f_o.jpg

2775290354_0f85ef5bd8_o.jpg

2774436289_960ac68913_o.jpg

2775289964_59ee9ca131_o.jpg

2774435965_42773f0b87_o.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ianachim: cu siguranta vor urma!

@marius: data viitoare dau de veste cand ies la plimbare/pozat

@doctoril: am cont acolo de vreo doua luni de cand mi-am luat motorul. partea de download a site-ului mi-a fost de mare ajutor!

@ekkemu: fisheye Nikon 10.5mm/2.8

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumos....

Unde ai carat aparatul?In spate-n topcase?

Eu nu ma incumet sa-l tin in topcase. Alt loc mai bun decat in rucsac in spinare nu am gasit...

 

Problema e daca pici pe spate. Din experienta mea, cel mai protejat loc este in tankbag, intr-o bluza sau in tankbag special pt foto.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

he he... am gasit compromisul ideal: aparatul in rucsacul foto, in topcase. incape la fix si oricum e gol cand merg, asa ca e locul ideal. ma gandesc sa-mi iau o geanta foto, ca intra mai bine acolo, si mai ramane si loc liber de-o sticla cu apa.

tankbagul nu e asa bine captusit ca un rucsac foto dedicat, mai ales ca aparatul meu e ditai hardughia si nu m-as incumeta sa-l tin pe rezervor, mai ales cand fac offroad, cu sumedenia de obiective si accesorii care insotesc aparatul foto.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...