Sari la conținut

Week-end-ul asta...super adevarat!


mms
 Share

Postări Recomandate

m-am decis vineri seara ca smabata dimineata sa plec la munte in ideea de a intarata un pic motorul pe care l-am luat nu de mult. Este vorba de o Yamaha XT 225 de 106 kg si 20 cp in 4T. Ce a fosty si cum a fost puteti sa va imaginati si voi, eu unul am zis doar c a de cate ori voi avea timp voi sui motorul in microbuz si voi pleca. Apropo cine mai e pasionat sa zica, ca mai gasim loc in microbuz si noi am vrea sa plecam cam in fiecare week-end.

post-5490-1124693367_thumb.jpg

post-5490-1124693405_thumb.jpg

post-5490-1124693424_thumb.jpg

post-5490-1124693459_thumb.jpg

post-5490-1124693477_thumb.jpg

post-5490-1124693500_thumb.jpg

post-5490-1124693518_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt BD: este de neimaginat ce senzatii iti da motoreta asta de 20 CP in conditii de drum nefavorabile, iar daca vrei sa vii cu noi data viitoare placerea va fi de partea noastra. Deja mai avem un abonat cu un DR-Z 400, o sa iasa paranghelie mare... :rusinica:

pt Lup Alb: ce sa fac frate, asa este la inceput lasa ca imi iau eu, acuma am fost sa vad si io cu ce se mananca chestia asta sa vad daca ma pasioneaza sau nu, dar cand vezi unde ajungi iti vine sa o iei in brate de fericire.

Ce am observat pana acuma este faptul ca la urcari grave nu tre sa iei mana din gaz deloc chiar daca te sperii, ca daca te opresti ai cazut si o iei la vale rau de tot cum am patit eu in cateva cazuri pana am vazut cum sta treaba. :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in zona Rucar Bran, cu toate ca eu as fi vrut sa mergem mai departe pe trasee mai dificile dar mai erau si fetele la pensiune care ne asteptau si nu puteam lipsi mai mult de 3-4 ore fara sa dam un semn. Dar data viitoare o sa o facem fara fete mergem cu microbuz-ul pana nu mai poate si de acolo dam jos motoarele si ii dam. Ama a fost la o nunta si plus ca inca nu si-a luat enduro cred ca spatamana asta isi ia si el.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pozele sunt la Valea cu struti... ati manacat mah preparatele alea din cane de strut? sunt dementiale.. si zona e belea.. am facut si io o escapada atevistica acolo.. perfect pt incepatori ca noi :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pozele din al doilea post sunt de la valea cu struti intr-adevar acolo mi-am luat botezul, dar restul pozelor sunt facute in zona din jurul Branului. Asta pt ca nu am gasit camere in valea cu struti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la sediul motorom, aici puteti inchiria enduro pt 80-100E pe zi cu ghid adica vine ghidul pe motor pe langa voi si va duce pe trasee gata stabilite in functie de cat de bazat se crede fiecare. Pretul am inteles ca include tot de la benzina pana la echipament. Si totusi nu prea subti...

post-5490-1124700758_thumb.jpg

post-5490-1124700839_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...