Sari la conținut

Fanfest


bobitocul
 Share

Postări Recomandate

daca merge cineva pe doua roti anuntati-ma si pe mine,si daca vine cineva cu comuniste mergem chiar impreuna,se pare ca ij-ul meu dupa Transalpina si Transfagarasan alaturi de "Chinezesti" nu mai vrea sa depaseasca vantul cu mai mult de 90Km/h

Chiar ce idee ar fii sa facem un festival numit "Salvati ij-ul lu LOLO"si sa facem si bani din asta,daca tot ii la moda

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa de bine am facut rodajul la honduta mea incat am reusit sa topesc un pic din pistonul din stanga si deocamdata nu am malai pt reparatie si singura solutie este Ij-ul,dar tot mai bine decat nimic,si in plus Ij-ul este si inmatriculat,macar atat daca alceva nu poate,dar putem vorbii joi la Roma,o sa ajung pe la sase sau sapte ocolo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E urate treaba asta cu fumul,am tras ieri tare de gaz si cand ma uit in oglinzi un nor de fum,am trecut si pe langa o terasa :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu m-as duce numai pentru chestia aia cu fanul: o sa fie cateva tone de fan cosit si o platforma de 6 metri inaltime...de unde te arunci peste claie, ca in zilele la bunici :crack:

Dar lasa Lolo, macar unul dintre noi sa invete pt examenele de saptamana viitoare :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu plec din Bucuresti vineri, pe la 7 dimineata. Traseul: Buc - Pitesti - C. Arges - Transfagarasan - Sibiu - ... Vit. croaziera ~100km/h. Sunt cam 420km, in loc de 390 pe valea oltului, deci merita ocolul...

 

Amatori ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...