Sari la conținut

Inca Unu ...


ishmael
 Share

Postări Recomandate

Ma suna un prieten. Langa "elefantul gri" :banana: . deci fostu magazin manitoba , deci FOSTU fost bbc.

 

a cazut un motociclist cu tot cu fata. plin de sange politie ambulanta. alte detalii nu cunosc ...

lui i-a zis prietena care a trecut pe acolo deci slabe sanse de alte amanunte.

 

 

care mai stiti ceva ... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 80
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

da ,am auzit si eu...o vitezana cu numar de TM,tipu e in lumea celor drepti,a dat cu capul de stalp,praf,a murit instantaneu. R.I.P.Doamne,ce se intampla? Mai multe detalii nu cunosc.

Editat de kato_arad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da ,am auzit si eu...o vitezana cu numar de TM,tipu e in lumea celor drepti,a dat cu capul de stalp,praf,a murit instantaneu. R.I.P.Doamne,ce se intampla? Mai multe detalii nu cunosc.

dumnezeu sa-l odihneasca :cheers:

inca unul s-a dus...ce pacat...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da ,am auzit si eu...o vitezana cu numar de TM,tipu e in lumea celor drepti,a dat cu capul de stalp,praf,a murit instantaneu. R.I.P.Doamne,ce se intampla? Mai multe detalii nu cunosc.

 

 

ba fratilor, da mai terminati cu aberatiile.

iar vorbiti fara sa stiti despre ce e vorba.

 

Ma suna un prieten. Langa "elefantul gri" :banana: . deci fostu magazin manitoba , deci FOSTU fost bbc.

 

a cazut un motociclist cu tot cu fata. plin de sange politie ambulanta. alte detalii nu cunosc ...

lui i-a zis prietena care a trecut pe acolo deci slabe sanse de alte amanunte.

 

 

care mai stiti ceva ... :cheers:

 

nu era nici o fata si nici o urma de sange

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba fratilor, da mai terminati cu aberatiile.

iar vorbiti fara sa stiti despre ce e vorba.

 

 

 

nu era nici o fata si nici o urma de sange

Atunci ce era...dorim sa aflam,ce e asa mare lucru?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Atunci ce era...dorim sa aflam,ce e asa mare lucru?

 

daca doriti sa aflati......intrebati. nu postati tot felul de porcarii fara sa stiti despre ce e vorba.

maine o sa scrieti ca au aterizat extraterestrii in fata la primarie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca doriti sa aflati......intrebati. nu postati tot felul de porcarii fara sa stiti despre ce e vorba.

maine o sa scrieti ca au aterizat extraterestrii in fata la primarie

deci:Eu am aflat de la un amic taximetrist...mai multe nu stia sa-mi spuna asta a vb la tf cu un coleg.Si m-a sunat spunandu-mi de accident...asta e sursa,ca am postat minciuni si zvonuri...sa dea Cel de sus ca asa sa fie,dau o bere la toti daca a fost doar zvon.

Editat de kato_arad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acum am aflat de la o prietena care a fost de fata : tipul a venit in viteza si in fata la Pizza ok statea un Opel Astra la semafor pe care l-a luat din plin, a zburat peste masina pana in parculet murind instant, nu cunosc detalii despre motocicleta atat ca era sportiva. Era singur fara nici o fata cu el.

Editat de swartelf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acum am aflat de la o prietena care a fost de fata : tipul a venit in viteza si in fata la Pizza ok statea un Opel Astra la semafor pe care l-a luat din plin, a zburat peste masina pana in parculet murind instant, nu cunosc detalii despre motocicleta atat ca era sportiva. Era singur fara nici o fata cu el.

deci asa e...a vb si Alex al meu cu cativa amici care au spus ca au vazut un trailer cu un moto culcat pe el,accidentat,negru parca mergand probabil spre Timisoara insotit de 3-4 motociclisti in spate. Deci al 2-lea mortal in Arad in decurs de 3 zile....azi am dus casca lui Claudiu ca sa fie pusa pe sicriu...stranie traire...

Editat de kato_arad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci asa e...a vb si Alex al meu cu cativa amici care au spus ca au vazut un trailer cu un moto culcat pe el,accidentat,negru parca mergand probabil spre Timisoara insotit de 3-4 motociclisti in spate. Deci al 2-lea mortal in Arad in decurs de 3 zile....azi am dus casca lui Claudiu ca sa fie pusa pe sicriu...stranie traire...

 

Ceva ar trebui sa se faca in legatura asta. Din cate am auzit, in Ungaria exista o lege, care e in urmatorul fel : cetatenii maghiari, in caz ca sunt prinsi ruland cu o viteza mai mare cu 70km/h decat limita legala, se sanctioneaza prin amenda si puscarie intre 1 si 3 luni, deci daca pe autostrada mergi cu mai mult de 200 faci puscarie, mie mi se pare o lege foarte buna ar prinde bine la noi.

Editat de swartelf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ceva ar trebui sa se faca in legatura asta. Din cate am auzit, in Ungaria exista o lege, care e in urmatorul fel : cetatenii maghiari, in caz ca sunt prinsi ruland cu peste cu o viteza mai mare cu 70km/h decat limita legala, se sanctioneaza prin amenda si puscarie intre 1 si 3 luni, deci daca pe autostrada mergi cu mai mult de 200 faci puscarie, mie mi se pare o lege foarte buna ar prinde bine la noi.

Nu faci nici o puscarie! am fost eu cu 244km/h si mia dat 20000 de forinti amenda!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acum am aflat de la o prietena care a fost de fata : tipul a venit in viteza si in fata la Pizza ok statea un Opel Astra la semafor pe care l-a luat din plin, a zburat peste masina pana in parculet murind instant, nu cunosc detalii despre motocicleta atat ca era sportiva. Era singur fara nici o fata cu el.

 

Ce semafor frate, ce mort? Cred ca prietena ta a vazut alt accident. Doamne cata dezinformare. Si mai zicem de presa... Nu a murit nimeni (inca).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da ce legea difera ?

da, legea se aplica doar cetatenilor maghiari, celorlalti le da doar amenda, depinde de tara, orice cetatean cand se afla in strainatate este judecat dupa legile din tara lui. Daca merge un roman in ungaria sa zic si omoara pe cineva acolo el este adus si cercetat in tara. ( exemplu )

 

Ce semafor frate, ce mort? Cred ca prietena ta a vazut alt accident. Doamne cata dezinformare. Si mai zicem de presa... Nu a murit nimeni (inca).

Imi pare rau daca am gresit dar ea mi-a spus ca a vazut cu ochii ei cum s-a imprastiat tipul si a murit, acuma in halul asta de multe accidente sa avem intr-o zi sa vada alt accident ? Sau poate ai dreptate nu a vazut bine, poate doar nu a mai miscat si a crezut ea ca e mort ( stii cum sunt femeile ) nu stiu exact oricum :cheers:

Editat de swartelf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mah oameni.....de unde le tot scoateti....eu am fost acolo cand au luat motoru ..... baiatu e din arad..... e la spital... e un suzuky mov....mai vechiutz un pic...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut...

Intr-adevar a avut loc un accident in fata la "elefantu gri"

Baiatul se numeste Cristi, era singur pe motor...e la spital, are bratul stang fracturat, dureri de cap si de bazin.

Faza clasica: "Nu l-am vazut" sau mai bine zis "L-am vazut, dar nu am crezut ca ajunge asa repede" ....tipic: neacordare de prioritate

Revin mai tarziu cu detalii...

numai bine...

 

motorul a fost luat de prieteni

 

p.s: la urgenta mai era un motociclist, in stare grava...poate stie cineva ceva si de el

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Probabil ca sunt 2 accidente :cheers:

Asta e culmea...unul dupa altul...ce se intampla...si eu mam intalnit cu unu la spital acuma cateva zile care o cazut.K era scuterist nu stiu nu am stat la taclale...ma grabeam si eu cu treaba

Sanatate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...