Sari la conținut

Tire Size


Un_vizitator
 Share

Postări Recomandate

As vrea sa stiu ce anume inseamna 3.00-10-4PR? ... eventual unde pot gasi o roata de la acest model de scuter?

 

 

3.00 latimea benzii de rulare in inch , 10 diamentrul jentii in inch , 4 PR - anvelopa diagonala cu 4 pliuri ( PR= ply rating ) . Eu am 3.50-10 pe stoc la 180 RON cu TVA inclus. E un pic mai lat , dar merge pe aceiasi janta . detalii pe www.scootermania.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sigur merge montat 3.50-10 in loc de 3.00-10???? eu il vreau pt asta si e f putin loc intre filtru de aer si cauciuc, cam un centimetru

La scutere gen Peugeout V-Click,first bike sprinter,etc. merge garantat.Pe scuterul ala nustiu sigur,dar cred ca se poate monta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sigur merge montat 3.50-10 in loc de 3.00-10???? eu il vreau pt asta si e f putin loc intre filtru de aer si cauciuc, cam un centimetru

cam acelasi model de scuter il am si eu ... aproximativ. Oricum, sigur e acelasi sistem de roti

Editat de Un_vizitator
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
Ce scuter are 90-90-10?

 

nu cred ca sunt la fel..

 

ba sunt... am gasit aici asta:

90/90 X 10

SFERA PRE 1993 FRONT AND REAR , SFERA 1994 FRONT , ZIP , ZEST,( 3.00X10 EQUIVALENT )

CITY 50, EASY MOVING 50, SFX 50, TORPEDO 50, HEROISM 50, EVOLIS 50, ZENITH 50 M,

SV 50, GALAXY 90, AH 50, AJ50, YE 50/80 ZEST, JOG Z 50, AXIS 90,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...