Sari la conținut

Poze Lansare Aprilia Rsv4


Celanimoto
 Share

Postări Recomandate

Salut baieti,

 

Ieri m-am intors din concediul petrecut la Roma cu sotia si din "pura" intamplare am prins in mijlocul orasului mai precis in Piazza dei Popollo lansarea oficiala a modelului RSV4 de la Aprilia.

Cel mai frumos moment a fost atunci cand in piata a sosit Max Biaggi fiind invitat de onoare.Am alergat si am facut cateva poze cu el(din pacate nu m-am putut apropia la mai mult de 2 metrii de el din cauza baietilor cu chelie si costum care il insoteau :grinbandit: ).

Poze cu noul model nu am mai reusit sa fac ca trebuia sa ajungem intr-un loc destul de urgent.Unul dintre invitati a fost si actorul care-l interpreta pe Tano Carridi din mult urmaritul serial Caracatita de la noi.

Cel mai tare ma oftic ca nu am mai putut sta sa fac pozele cu noul model V4 sa-l vedem si noi(sper sa nu ma injure fanii APrilia).

 

Scuzati calitatea pozelor cu Maxie dar eram in alergare ca sa-l pot fotografia :blink:

post-33406-1222159369_thumb.jpg

post-33406-1222159381_thumb.jpg

post-33406-1222159392_thumb.jpg

post-33406-1222159411_thumb.jpg

post-33406-1222159428_thumb.jpg

post-33406-1222159439_thumb.jpg

post-33406-1222159449_thumb.jpg

post-33406-1222159459_thumb.jpg

post-33406-1222159469_thumb.jpg

post-33406-1222159479_thumb.jpg

post-33406-1222159488_thumb.jpg

post-33406-1222159496_thumb.jpg

post-33406-1222159505_thumb.jpg

post-33406-1222159514_thumb.jpg

Editat de Celanimoto
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut baieti,

 

Ieri m-am intors din concediul petrecut la Roma cu sotia si din "pura" intamplare am prins in mijlocul orasului mai precis in Piazza dei Popollo lansarea oficiala a modelului RSV4 de la Aprilia.

Cel mai frumos moment a fost atunci cand in piata a sosit Max Biaggi fiind invitat de onoare.Am alergat si am facut cateva poze cu el(din pacate nu m-am putut apropia la mai mult de 2 metrii de el din cauza baietilor cu chelie si costum care il insoteau :grinbandit: ).

Poze cu noul model nu am mai reusit sa fac ca trebuia sa ajungem intr-un loc destul de urgent.Unul dintre invitati a fost si actorul care-l interpreta pe Tano Carridi din mult urmaritul serial Caracatita de la noi.

Cel mai tare ma oftic ca nu am mai putut sta sa fac pozele cu noul model V4 sa-l vedem si noi(sper sa nu ma injure fanii APrilia).

 

Scuzati calitatea pozelor cu Maxie dar eram in alergare ca sa-l pot fotografia :blink:

marea vedeta "maxie"... mi-e rau definitiv.... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

marea vedeta "maxie"... mi-e rau definitiv.... :grinbandit:

 

 

Aprecieaza prima data evenimentul, fericirea celui care a fost acolo si a vazut o premiera pe care in romania nu o sa ai ocazia sa o vezi.

Scuza-ma dar cred ca tu ai stat numai pe langa Rossi si Casey de nu ii mai vrei si pe altii ???? :blink: :) :D Eu unul as fi bucuros sa stau si pe langa cei de la 125 cm......cand stiu cat profesionalism zac in niste pusti de 14 ani !!!!

Editat de Florin -v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aprecieaza prima data evenimentul, fericirea celui care a fost acolo si a vazut o premiera pe care in romania nu o sa ai ocazia sa o vezi.

Scuza-ma dar cred ca tu ai stat numai pe langa Rossi si Casey de nu ii mai vrei si pe altii ???? :blink: :) :D Eu unul as fi bucuros sa stau si pe langa cei de la 125 cm......cand stiu cat profesionalism zac in niste pusti de 14 ani !!!!

era vorba in primul rand de "aprecierea" mea fata de acest individ, max biaggi, iar nu de placerea omului de a participa la un asemenea eveniment, nu asta a fost intentia mea in ceea ce am scris, de a "ingropa" evenimentul in sine sau bucuria celui ce participa...

 

in al doilea rand, stai jos, vorbesti prostii......... :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cel mai tare ma oftic ca nu am mai putut sta sa fac pozele cu noul model V4 sa-l vedem si noi(sper sa nu ma injure fanii APrilia).

 

 

 

Nu te injur dar te intreb cum mama naibii nu ai facut pozne la noua tropeteaaaaaaaaaaaaa :grinbandit:

post-14727-1222162843_thumb.jpg

post-14727-1222162921_thumb.jpg

post-14727-1222162997_thumb.jpg

Editat de smok3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ca laud Aprilia sau ca posed eu asa ceva dar vreau sa subliniez ca Italianul a reusit din multe puncte de vedere acest model de strada fatza de Japonez si ma refer la modelele de o mioara 2008-2009 la care le`au cam stricat formele in ultimul timp sau cum am mai precizat si in alte posturi fiecare cu gusturile lui :blink:

 

 

Si vorba italinaului : è una macchina rivoluzionaria :grinbandit: http://www.rsv4aprilia.com/

Editat de smok3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cel mai tare ma oftic ca nu am mai putut sta sa fac pozele cu noul model V4 sa-l vedem si noi(sper sa nu ma injure fanii APrilia).

 

 

 

Nu te injur dar te intreb cum mama naibii nu ai facut pozne la noua tropeteaaaaaaaaaaaaa :grinbandit:

 

 

Mii de scuze dar trebuia sa ajung urgent sa ma intalnesc cu cineva intr-o problema personala

 

Mea culpa!!!!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...