Sari la conținut

Care Mai Aveti Poze Cu Simson Awo Trimiteti


robychopper
 Share

Postări Recomandate

vreau sa fac un site cu simsonuri modificate din tara,asa ca daca sunteti bine voiti trimiteti poze cu detalii numele proprietarului si ce se mai poate

va salut roby din barcelona

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu ce se intimpla dar vad ca nu prea vrea sa colaboreze nimeni,nu mia trimis nimeni nici o poza cu vreun simson

eu astept poate asa incet incet lumea va trimite poze cu simsonurile care le au prin tara

astept pozele cu simsonuri modificate

va salut

robybiker

post-24-1070204168.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dobrescule pozele alea de ja le stie o gramada de lume sau vazut pe la intilniri in general cam in fiecare an,

sunt o gramada care intra pe PRO-BIKE si nu au fost la nici o intilnire

asa ca poze sunt si in afara de astea de pe PRO-BIKE

te salut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

aaa acuma stiu cine esti

omule pune sii tu o roata pe 15 pe spate un talon de 150 ,

170 ca iti permite cadrul sai lungimea cadrului

sincer mai ai mult de lucrat cu roata aia pe spate este ca o bicicleta

prea ai lungit cardrul si partea din spate e prea ascutita de la cadru

axul roti din spate tre sa vina aproape las capatul cadrului si la tine dupa ax mai sunt vreo 10 cm de cadru ma refer la virful cadrului

incearca sa mai modifici cadsrul in spate miam dat seama cati place sa modifici

dar mai studieaza citeva cadruri rigide si uitate ca au alt unghi in spate

asta e parerea mea fara suparare

si cadrul meu este lung dar al tau e mult mai lung si saracutu simson mititel acolo in fata pe cadru

 

te salut :D parearea mea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stiu mai e mult de lucrat dar nu mai am nici un chef sa muncesc la simson.....de la intruniri miam pus alta roata pe spate ....15 numi place dar la un 16 mash sacrifica...am gasit un inel pe 16 de harley cu butuc cu frina pe disc dar ala mil bag la norton shi am atita treaba incit nu mai lucrez la imson aculm lucrez la belt drive la norton am de lucru cacalau imi mai trevbe 6.000.000 numa pt piese la notron apoi tre sami fac cadru din moc furca roti alti bani alta fericire....cadru;l de la simson a fost o gafa stiou ca daca mergi pe lungimea tevilor alea trebe sa se intilneasca in ax ..e shi cam lung trebe sai mai urc motorul iin cadru pt ca am garda joasa shi e mult spatiu golin cadru ..tre sai bag rez de ulei apridere electronica...dar acu nu am bani de bagat in el sta bine in sufragerie :D deocamdata nu am bani sa bag in simson ..... am altele de gind ...vreau sami fac nortonul dar de data asta o sa fie totul ok cadrul o sati placa sigur ...spatele o sal am de cel putin 180 shi pe 16 ...in fata platouri late....o sa fie bine ...simsonul saracu e primul meu bike shi il las in sufragerie pina am bani....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Roby daca vrei shi iti plac simsonul meu iti fac o oferta de schimb ... vreau nishte poze cu cadrul tau shi ce accesorii mai ai ...daca vrei poti c\sa imi vezi motorul ...are mult crom perfect lustruit vopsea aerograf am roata pe spate 140 motorul funktioneaza perfect defapt sunt shi pozele ..care le vezi are numer vechi daca vrei mai multe detalii mail: bastybikes@yahoo.com vreau sati propun un schimb deoarece am norton shi mar ineteresa cadrul ca sami bag nortonul pe el ce alte piese mai ai ....simsonul ma costat pina in prezent 500 plus munca care nu poate fii descrisa ..dar poate sati zica shi robybiker daca te intereseaza schimbul da un mail pt ca pro-bike ul numi mai merge acasa acum nu mai poate nimeni spune ca e o propunere rea pt ca e bine shi pt u shi pt mine...mail pls cit mai repede ca sa stiu ce fac daca poti shi poza ar fii bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aici insiteul asta am pozele

www.motociclesmydesing.freeservers.com

da mai am simsonul este in timisoara

nul vind este prima mea creatia si acum unde este sta foarte bine

in barul CARGO din timisoara

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu vb cu robert care zicea ca are cadru de harley ......de schimb

ma basty foloseste bulina aia ovala unde scrie quote cind vrei sa vorbesti cu cineva

te adresezi direct lui intelegi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

robybiker intra acum pe irc ca nu prea imi merge siteul bine sunt pe canalul

#pro-bike cu nickul madmaxkid

ok asta este chestia cu quote

imi raspunzi si iti raspund direct tie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Roby daca vrei shi iti plac simsonul meu iti fac o oferta de schimb ... vreau nishte poze cu cadrul tau shi ce accesorii mai ai ...daca vrei poti c\sa imi vezi motorul ...are mult crom perfect lustruit vopsea aerograf am roata pe spate 140 motorul funktioneaza perfect defapt sunt shi pozele ..care le vezi are numer vechi daca vrei mai multe detalii mail: bastybikes@yahoo.com vreau sati propun un schimb deoarece am norton shi mar ineteresa cadrul ca sami bag nortonul pe el ce alte piese mai ai ....simsonul ma costat pina in prezent 500 plus munca care nu poate fii descrisa ..dar poate sati zica shi robybiker daca te intereseaza schimbul da un mail pt ca pro-bike ul numi mai merge acasa acum nu mai poate nimeni spune ca e o propunere rea pt ca e bine shi pt u shi pt mine...mail pls cit mai repede ca sa stiu ce fac daca poti shi poza ar fii bine

Basty, abia acum mi-am dat seama ca tu cu mine vorbeai. Ai scris Roby, si am crezut ca e vorba de Robybiker. Imi pare rau.

Peste 2 zile plec in Italia. S-ar putea sa iau cadrul cu mine, si sa vin cu el complet.

Daca te intereseaza ceva de pe acolo..... te pot ajuta.

 

Alte piese ar mai fi: 20 de juguri + 20 distantoare pt. disc de frana fata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...