Sari la conținut

Honda Dylan 125


trafik
 Share

Postări Recomandate

am un scuter honda si nu am acte la el...nu e furat ...ce sa fac ca sa imi pot procura acte...pls ajutati-ma fac cinste:P

am tot seriile la motor.cadru.....sau macar pot sa il omologhez individual...cum?? sau are cineva acte de vanzare pt honda dylan 125cc??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

il inscrii la primarie cel mai simplu...faci un act de vanzare cumparare intre tine si taicato sau maicata sau un prieten in care scri ca e moped..si vezi si tu ce acte iti mai trebuie...ce drq e atat de greu ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

il inscrii la primarie cel mai simplu...faci un act de vanzare cumparare intre tine si taicato sau maicata sau un prieten in care scri ca e moped..si vezi si tu ce acte iti mai trebuie...ce drq e atat de greu ?

 

La politie trebuie sa fac nu actul de vanzare cumparare??? si apoi ca sa fac acte de 125 ce imi tre?? dau o bere daca te vad prin bucuresti cu motoru....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fara acte fara nimik??? si pot sa circul in toata romania??

n-ai voie sa iesi din judet cu nr de primarie...din cate stiam...

mi-e lene sa iti explic...la noi se inscriu scuterele f usor...si un R1 il inscrii la primarie...il inscriai pe numele cuiva din giurgiu faceai contract de vanzare cumparare si pe urma il inscriai pe numele tau...da te complici prea mult...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

n-ai voie sa iesi din judet cu nr de primarie...din cate stiam...

mi-e lene sa iti explic...la noi se inscriu scuterele f usor...si un R1 il inscrii la primarie...il inscriai pe numele cuiva din giurgiu faceai contract de vanzare cumparare si pe urma il inscriai pe numele tau...da te complici prea mult...

 

 

da ca sa imi fac acte cum sa fac??

 

merg in Targ vitan la cineva ii dau mita si ii zic sa imi faca acte??

sau la reprezentanta honda???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da ca sa imi fac acte cum sa fac??

 

merg in Targ vitan la cineva ii dau mita si ii zic sa imi faca acte??

sau la reprezentanta honda???

mai bine in vitan..uitasem de varianta asta...te duci in targ mai bine :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai bine in vitan..uitasem de varianta asta...te duci in targ mai bine :rock:

 

Deci merge sa fac asa nu sa ii dau ceva bani sa imi faca acte cu tot cu chitanta cu cartea tehnica si tot nu??

Daca merge iti fac cinste o bere daca te vad prin Bucuresti:P

Da` sunt legale??

Cam cat crezi ca m-or costa??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iti dai seama ca trebuie sa ii dai si lui ceva acolo...treaba e asa...daca politistu vede ce ca scrie moped

nu are ce sa iti faca ;)

Da nu poate sa scrie pe acte ca e de 125? ce mai poate sa imi faca politaiu atunci.......sau nu se poate face acte la scuter de 125 ca la ale de 50???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...