Sari la conținut

Monstrulica Mea


Shobolanu'
 Share

Postări Recomandate

Chopperist inrait de cand ma shtiu, am zis ca imi iau un motor pana termin Sportsterul. Daca tot aveam un chopperash, m-am gandit sa iau o sportiva ca sa experimentez celalta parte a "fortzei". Nu merita sa imi iau ceva super scump shi feroce, deci am optat pt un monstruletz clasic in toata puterea cuvantului(275 dee kg shi 138 de cai). Shi am gasit-o la un pushti care era prea speriat sa o calareasca... Am imblanzit-o, am tavalit-o, shi pamperit-o. Fortza are cat duce trenul, se comporta cu 2 persoane la fel ca 1, daca o conduci turbat e turbata, dar daca ai chef de plimbare lejera o potzi conduce catare. E tare greu de plimbat prin parcare la kg ei shi suspensia fatza e prea moale. Viteza...fuge de rupe pamantul.

In concluzie, e tare tentanta celalta parte a "fortzei"!

post-2792-1126498340_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

merci de urari @Alveola...chiar e tare greu de terminat acuma chopperashu. Toata ziua fac planuri (financiare) ca sa vad cum le-ash putea tzine pe amandoua. Mai rau e ca shi nevasta-mea sustzine ideea cu tzinutul bestilor impreuna... Poate , poate!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

merci de urari @Alveola...chiar e tare greu de terminat acuma chopperashu. Toata ziua fac planuri (financiare) ca sa vad cum le-ash putea tzine pe amandoua. Mai rau e ca shi nevasta-mea sustzine ideea cu tzinutul bestilor impreuna... Poate , poate!

244288[/snapback]

 

 

pai sa cotizeze si ea la choperash daca e de acord cu doua motoare :baldy: . Nu de alta, dar interesul poarta fesul si cine stie... daca iti iese HD-ul cum vrei, poate se gandeste si ea ca pune manutza pa Suzi :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...