Sari la conținut

Supermotard Club


Vizitator FOXXkid
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 500
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

deci dracusorule vrei sa mergem sa ne dam pe acolo ? sa stim de acum sa plecam deja ca azi am scapat mai devreme :( daca e mai dau un telefon sau 2 la restul de motarzi si poate ne strangem mai multi! astept raspuns pe forum :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok capisi ...nu inteleg cum puteti sa beti bere pe vremea asta..:( distractie placfuta ramane sa ne auzim daca e ceva eu cred ca ma duc sa o incerc pe o roata pe fata mea si sa mai exersez niste stopie ca imi plac la nebunie :( salve

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

super retard we shall have :() am fugeat de nebun cu adi sal

 

 

Azi la ce ora ne vedem si unde mergem? astept propuneri ! fiecare e bine venit sa vina cu o idee ramane sa tinem legatura pe forum pana iesim in seara asta ...sper sa se stabileasca din timp

 

eu am plecat verific forumul cand apuc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci pana in weekend pauza adi? :( ne parasesti? :( (asta e ...ne bagam pe stunturi atunci intr-o parcare ceva?)merge aia de la carrefour militari ...la iesire din bucuresti e pustie noaptea ! cand am fost ultima data acolo ne-am facut de cap si nici nu era paza ..e mare... lata..are asfaltu bun ...ne bagam ?sa vb si cu mr mishu zicea ca azi poate sa iasa

Editat de CrashTestPilot
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci pana in weekend pauza adi? :( ne parasesti? :lol: (asta e ...ne bagam pe stunturi atunci intr-o parcare ceva?)merge aia de la carrefour militari ...la iesire din bucuresti e pustie noaptea ! cand am fost ultima data acolo ne-am facut de cap si nici nu era paza ..e mare... lata..are asfaltu bun ...ne bagam ?sa vb si cu mr mishu zicea ca azi poate sa iasa

 

Dap misu poate sa mearga azi. :(

Deci ne intalnim la arc si plecam de acolo? 18-19 e ok?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mr mishu poate si putin mai tarziu pana scapa si eu de la muncile infecte?

 

 

adi ce film zici tu ca am gasit unu dar nu stiu sigur daca e asta...

 

 

 

danut ...ce facem iesim unde am fost cu adi si cu mishu? :( super a fost locatia si nu cred ca ne poate distra ceva mai mult decat o alergatura mica pe acolo

Editat de CrashTestPilot
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mr mishu poate si putin mai tarziu pana scapa si eu de la muncile infecte?

 

 

adi ce film zici tu ca am gasit unu dar nu stiu sigur daca e asta...

 

 

 

danut ...ce facem iesim unde am fost cu adi si cu mishu? :( super a fost locatia si nu cred ca ne poate distra ceva mai mult decat o alergatura mica pe acolo

 

Sigur! Pe la ce ora zici?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai nu stiu sigur asta e ca nu am ora fixa cred ca 8 scap si vin sa iau moto si ne intalnim lucrez la 3 minute de casa oricum daca e te sun eu sau daca apuc sa ajung la munca pe langa calc postez pe forum si mai si citesc ce planuri s-au facut

 

 

 

salve

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok,sunt la 8 la Arc,poate si mai devreme.

Ma recunoasteti dupa casca cu Movistar albastra.

 

eu nu sunt sigur daca ajung la timp :(

Pai oricum pe tine te vedem mai mult postand decat iesind,asa ca,ne pare rau,nu te luam in seama :()

Editat de blue_nightwish
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...