Sari la conținut

Supermotard Club


Vizitator FOXXkid
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 500
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

mamaaaa neneeeeeee! asta e provocare!

ma voi pregatii intens!

pot sa incep cu scuzele? adik....am cauciucul foarte tocit pe spate......si s-ar putea sa patineze sa pierd din viteza atunci cand te depasesc din wheelie :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut am si eu un supermoto o yamaha xt 660 sm si ma bucur sa aud k mai sunt pasionati de supermoto si asi fi incatat sa ies cu voi la o intalnire cu moto-urile (daca nu e prea tarziu k poate dejea leati bagat la iernat) k sa mai cunosc si eu lume cu sm

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut am si eu un supermoto o yamaha xt 660 sm si ma bucur sa aud k mai sunt pasionati de supermoto si asi fi incatat sa ies cu voi la o intalnire cu moto-urile (daca nu e prea tarziu k poate dejea leati bagat la iernat) k sa mai cunosc si eu lume cu sm

tu nu faci prostii cu motorul tau ? :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tocmai am bagat-o la garaj........am avut niste treaba prin capitala.....a fost fun! :lol:

cagula e chiar buna....:P

a mea e la vanzare dupa cum probabil ati aflat.....asa ca.....daca auziti ceva va rog sa anuntati:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la mine nu stiu cand o sa iasa bruty iar pe strazi sa chiunuie babele si mosii pt ca acum are chiuloasa praf,piston gaurit , supape sparte si tot asa... cred ca prin primavara termin de strans bani pt reparatie ....cine aude de piese pt wr sh sa ma anunte si pe mine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai futut agregatul?

 

 

 

am futut bestia din cauza ca imi sarise distributia cu o sapt inainte cred ca era prea larg lantul de distributie

 

acum urmeaza ori sa o vand la 2300 euro si sa ii faca tipu pistonul sau ce vrea el ....ori sa mai ma chiniu sa o repar eu dar nu mai am deloc bani pt ca abia o cumparasem

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator FOXXkid

 

 

de ce nu ti-l faci tu? e f simplu. ori ti-l faci pe asta, ori iei un cablu de frana de bicicleta jagwire, alea sunt mai rezistente si poti sa dai o mica gaura intr-un cilindru bagi cablul acolo si ii dai cu ciocanul pana strange bine gaura, cablul, eu asha am facut la a mea si n-am probleme :lol:, daca era sa astept dupa piese... de la apriliaaa....pfff

:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...