Sari la conținut

Supermotard Club


Vizitator FOXXkid
 Share

Postări Recomandate

am si eu o intrebare (recunosc ca n-am avut rabdare sa caut prea mult).. :D

unde se poate da omu pe pista cu un sm in tara asta? si cam cat costa? ca asa pe strada nu tare-mi arde de glume si aici in cj pe pista de carturi n-am unde sa schimb a 2-a :laugh: sau poate as avea dac-as sti sa ma dau.. in fine

Pai.........la bucuresti la AmcKart 20 lei 10 minute sau la bacau 20 lei ora si e si mai misto circuitu ca la bucuresti si mai e la arad dar nu stiu preturi.Bafta!

Editat de Buggy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 500
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Pai.........la bucuresti la AmcKart 20 lei 10 minute sau la bacau 20 lei ora si e si mai misto circuitu ca la bucuresti si mai e la arad dar nu stiu preturi.Bafta!

 

la arad e 70 de lei toata ziua, dar fiind o pista de carturi mai mult, daca vin clienti la carturi, tre sa iesi afara pt ca au prioritate,

e foarte rentabil pt ca in timpul saptamanii nu sunt multi iubitori de karting, deci ai la dispozitie cam toata ziua..

aaa si aici schimbi si a 3`a :laugh:

 

bafta si asfalt uscat

Editat de AR 88 ROL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

merci de raspunsuri..

din cate vad la Arad ar fi cel mai ok. Si la Bacau am sa incerc macar o data... ca tot mai am drum mai prin zona din cand in cand.

Ca au kart-urile prioritate nu-i asa mare problema, ca oricum nu tin sa ma dau in continuu.. nici n-as putea. Si ar fi o idee buna sa-mi iau o zi-doo in timpu saptamanii sa merg.. ma gandesc ca n-or fi toata dimineata karturi.

La Bucuresti vad ca e si cel mai departe, si cel mai scump. Cam nasol..

Oricum, toate astea, in sezonul urmator.. urmeaza sa desfac trotineta s-o pregatesc.. mai upgradez ce mai pot(ambreiaju macar), mai indrept ce mai ii stramb(roata spate)... etc. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

merci de raspunsuri..

din cate vad la Arad ar fi cel mai ok. Si la Bacau am sa incerc macar o data... ca tot mai am drum mai prin zona din cand in cand.

Ca au kart-urile prioritate nu-i asa mare problema, ca oricum nu tin sa ma dau in continuu.. nici n-as putea. Si ar fi o idee buna sa-mi iau o zi-doo in timpu saptamanii sa merg.. ma gandesc ca n-or fi toata dimineata karturi.

La Bucuresti vad ca e si cel mai departe, si cel mai scump. Cam nasol..

Oricum, toate astea, in sezonul urmator.. urmeaza sa desfac trotineta s-o pregatesc.. mai upgradez ce mai pot(ambreiaju macar), mai indrept ce mai ii stramb(roata spate)... etc. :D

 

daca ai de gand sa vi pe la Arad poti da un tzignal :P

noi(vreo 5 netrebnici) mergem in fiecare sapatamana la pista

mai vin la pista motociclisti din tm si din ungaria in weekenduri, e chiar misto..

 

bafta si asfalt uscat :laugh:

Editat de AR 88 ROL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca ai de gand sa vi pe la Arad poti da un tzignal :D

noi(vreo 5 netrebnici) mergem in fiecare sapatamana la pista

mai vin la pista motociclisti din tm si din ungaria in weekenduri, e chiar misto..

 

bafta si asfalt uscat :laugh:

 

nici nu ma gandeam sa nu dau.. da, dupa cum ziceam.. de-acum.. la anu'.. ca pana nu-mi pun trotineta la punct nu prea m-as mai da prea mult.. plus ca ce libere mai am anu asta is deja programate.

Si poate mai aduc si eu vreo unu doi dupa mine. Daca nu, oricum o sa vin si singur, macar intr-o recunoastere intr-un weekend, chiar daca-i aglomeratie de karturi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
iesiti la o tura azi?

 

iesiti la o tura azi?

 

aglomeratie mare nu e, findca daca platesti evident te lasa, faci o pauza 10-20 de min si iar te dai,

http://wikimapia.org/16576/Vik-Power-Circuit - cam asa arata

 

bafta si asfalt uscat :D

 

p.s. era pt hoozit :)

Editat de AR 88 ROL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aglomeratie mare nu e, findca daca platesti evident te lasa, faci o pauza 10-20 de min si iar te dai,

http://wikimapia.org/16576/Vik-Power-Circuit - cam asa arata

 

bafta si asfalt uscat :D

 

p.s. era pt hoozit :laugh:

Da, dupa cum ai spus.. pare ca ai unde sa prinzi si un pic de viteza. Acuma numa sa se termine cu iarna.. si vin.. chiar daca is pe langa.. da tre sa incep de undeva, nu? :) Bun, merci de info.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, dupa cum ai spus.. pare ca ai unde sa prinzi si un pic de viteza. Acuma numa sa se termine cu iarna.. si vin.. chiar daca is pe langa.. da tre sa incep de undeva, nu? :) Bun, merci de info.

 

np man, oricand cu placere :laugh:

 

bafta si sa ne auzim cu bine peste iarna :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

convoc o adunare sambata daca-i frumos afara pe la ora 1 asa ...sa mergem sa ne alergam prin Politehnica ...

asfaltul e proaspat , curat si uscat ... eu i-am dat cap pe ambele parti azi :o

doritori ...bla bla bla ... ne strangem la intrarea in Poli de pe Iuliu Maniu(intrarea de langa benzinarie)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca pt duminica ramane valabil pt ca deja s-a topit jumatate din zapada deja :laugh: ramane de actualitate

tu te dai duminica .eu ma dau cand vreau ..:o) simplu adica eu o sa o testez si maine :(

eu zic o ora si-o data .. .de 3 zile ..si vii tu pe ultima zi sa zici ca duminica .. ??

duminica iesi tu . .eu ies maine vaco :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu te dai duminica .eu ma dau cand vreau ..:)) simplu adica eu o sa o testez si maine :D

eu zic o ora si-o data .. .de 3 zile ..si vii tu pe ultima zi sa zici ca duminica .. ??

duminica iesi tu . .eu ies maine vaco :blbl:

 

 

abia acum am citit topicul vacule :banana:) deci daca ai iesit azi am ratat...

cum ramane...iesim maine? :D eu ies ultima oara cu lantu ala ...poate ii spal si maine ianainte sa iesim filtrul de aer sau dupa vad eu aduci si tu spray-ul de lant?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

abia acum am citit topicul vacule :)) deci daca ai iesit azi am ratat...

cum ramane...iesim maine? :D eu ies ultima oara cu lantu ala ...poate ii spal si maine ianainte sa iesim filtrul de aer sau dupa vad eu aduci si tu spray-ul de lant?

nu stiu daca mai ies si maine . azi a fost frumos . .inca e zapada pe jos si gheata

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu daca mai ies si maine . azi a fost frumos . .inca e zapada pe jos si gheata

 

 

astept sa ma anunti daca vrei sa iesim ...as vrea si eu sa vad cum e sa derapezi putin pe zapada :D azi dupa 3 as iesi sa fac niste poze si chestii de genu

 

a iesit pana la urma ieri seara vre-o 3 ore ...pot sa zic, ca nu e o problema cu derapatul sau chestii de genul ...in putine locuri e polei am mers si cu 70km si depasiri imediat cu franam se oprea aproape in conditii de vara... nu a rupt aderenta si mai aveam si pasager! oricum usor usor se usuca complet pe jos pt ca si azi si in urmatoarele zile se va incalzi. nu am facut decat o poza intre blocuri dar cu telefonu :)

 

 

 

post-20515-1231836363_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

astept sa scap de frig sa ma mai incalzesc un pic :) ,ca n-a fost zi sa nu ies cu mobra. Am facut la kilometri iarna asta ,cat altii n-au facut vara :D))

Cine era azi pe la 2 pe barbu vacarescu intr-o roata sau stoppie la semafor? Hea hea hea. Vorba aia: stati in casa ma,sa-mi ramana mie mai mult asfalt

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

astept sa scap de frig sa ma mai incalzesc un pic :D ,ca n-a fost zi sa nu ies cu mobra. Am facut la kilometri iarna asta ,cat altii n-au facut vara :banana:))

Cine era azi pe la 2 pe barbu vacarescu intr-o roata sau stoppie la semafor? Hea hea hea. Vorba aia: stati in casa ma,sa-mi ramana mie mai mult asfalt

 

 

ar trebui sa-ti dai amenda :blbl: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

azi se mai raceste putin si diminica se incalzeste pe la 2 grade...e cat de cat ok dar pe mart miercuri o sa fie 8 grade :lol: .

 

eu nu stiu ce sa zic cred ca o sa zic pas desi nu prea as vrea...eu sunt mai paranoia de fel ...se aude ceva pe la motor nu stiu sigur ce este dar nu as vrea sa il stric...inainte sa il duc la un mecanic...ramane de vorbit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...