Sari la conținut

Supermotard Club


Vizitator FOXXkid
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 500
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

si eu din cauza jobului trebuie sa ma retrag pe la aceeasi ora dar de pe la 10 daca iesim dam si de caldura si e si mai multa lume libera!

 

 

rotila tata vi si tu ?

 

app care ai sa imi dai si mie o cheie de amortizor spate pr imprumut??? vreau sa imi intaresc amortizoru ca innebunesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu zic ca merge si un amkart, si dupa o padure... mai de dezmortim un pic :scratch:

 

 

la noi nu este bani si la mine este intre setari :lol:) suspesia spate trebuie saltata si intarita...noi doar o incercam pe o roata

 

POZE VREM POZE!!! cu mine pe o roata .

in seara asta unde mergem? si unde ne vedem?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si alea cu mine, da? Aaa... suzati incursiunea... io-s 'ala mic cu enduroaica de facea poze diminteata :lol:

am pus poze si cu tine .. .take a look

 

cine vine la o mica plimbare de relax .. . la 2 la romana ne vedem azi ? :scratch: hai ca e duminica ...pana nu incepe sa se strice vremea

Editat de blue_nightwish
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

s-a cam dus lantul...asa ca o sa dau pauza o perioada....

probabil o sa mai fac iesiri scurte prin "cartier"....

 

 

lasa omule ca merge asa ...daca vrei poate mai lasam din roata putin sa nu mai fie asa de intins si sigur tine...evntual daca renunti putin la uili ...sigur te tine fara nici o problema (daca vrei intreb eu de lant de unde am luat daca mai are 230 lei doar)

 

app azi i-am intarit suspensia...in sf sta si ea sus si se lasa f putin :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai k mi-am luat si eu baterie pana la urma, scumpa a naibi ce e o ciudatenie daia de te obliga sa cumperi numai originala, ca restul sunt prea mari. Asa ca in week ne vdm la o plimbare :) , macar sa mai ma plimb si eu pana o vand.

Merge si Danut obligat fortat. :cheers:

Bah iti dau eu un lant cu care legam cainele e bun?Are fro 6 m, zale groase... si iti cumpar si lacat daca vrei :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai k mi-am luat si eu baterie pana la urma, scumpa a naibi ce e o ciudatenie daia de te obliga sa cumperi numai originala, ca restul sunt prea mari. Asa ca in week ne vdm la o plimbare :huh: , macar sa mai ma plimb si eu pana o vand.

Merge si Danut obligat fortat. :agree:

Bah iti dau eu un lant cu care legam cainele e bun?Are fro 6 m, zale groase... si iti cumpar si lacat daca vrei :hug:

 

 

 

lantzul ala il poti pastra pt tine....sa te spanzuri!

ca se rupe..nu e asa o problema...

da sa nu se incolaceste p-acolo pe la roata...ca ar fii o problema ;)

ne vedem pe sambata dimineata.....asta daca e vremea ok.....

aveti grija de voi! :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai care iesi azi la o tura? ca eu ma duc sa ma vantur putin.

 

 

as iesii eu dar trebuie sa imi mai intind putin lantul ca ieri l-am schimbat si nu prea ma descurcam cu cheile pe care le aveam la mine cu intinzatoarele :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost, mi-a placut, nu a fost frig si fff multi soferi civilivati!!! 90% din masini mi-au facut loc sa trec. Sper ca asa sa fie si de acum inainte.

Maine incotro ?

 

 

 

vedem trebuie discutat oricum trebuie stabilit inca de pe acum unde merge duminica! cand toata lumea este libera :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...