Sari la conținut

Accident Pe Coclau


Denis TM
 Share

Postări Recomandate

Bai frateee ! de mult nu am mai ras asa... cum p-L-m sa ti se rupa cadrul ??:P)) imi adu aminte de mine acum vreo 3 ani ...am sarit cu bicicleta un damb mare asa si cand am aterizat "era" doua :rock: da'cu motorul nu am prea auzit .bine scrie la profilul tau "iobag pe camp" chiar bagi pe camp dar nici in halul asta :blbl: vezi cum sudezi cadrul ala si ia'ti casca.. nu se stie cat tine sudura si poate nu mai apuci sa ne scrii data viitoare Doamne fereste ! :rock:

Editat de SSC
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 137
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Bai frateee ! de mult nu am mai ras asa... cum p-L-m sa ti se rupa cadrul ??:P)) imi adu aminte de mine acum vreo 3 ani ...am sarit cu bicicleta un damb mare asa si cand am aterizat "era" doua :rock: da'cu motorul nu am prea auzit .bine scrie la profilul tau "iobag pe camp" chiar bagi pe camp dar nici in halul asta :blbl: vezi cum sudezi cadrul ala si ia'ti casca.. nu se stie cat tine sudura si poate nu mai apuci sa ne scrii data viitoare Doamne fereste ! :rock:

 

Nu-l mai am !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si f... si cu banii luatii RELOADED.

....Rara doar crede ceva. La ea lipsesc faptele. Probabil ea nu va ramane cu 300 E pe minus. Sau, e K. asa de bun :rock: ?

 

Sunt bun....la suflet.La un suc o pot scoate, dar ca sa ii dau 300 euro, nu cred.Am o parere prea buna despre ea!Sper ca ma intelegi.... :rock:

Editat de Kassu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu-l mai am !

 

Felicitari! Si ce e acum pe lista de cumparaturi? :rock: Apropo, sa nu uiti sa pui filmuletul, cred ca multi avem ceva de invatat. In opinia multor colegi de pe forum, TU esti un pilon important al dezvoltarii motociclism.ro, ai avut multe interventii care ne-au ajutat... sa ne descretim fruntile, si este clar ca ai mare potential, daca la varsta ta ai reusit sa rupi cadru!!! INCREDIBIL!!! :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da mey kassule ne respectam acum reciproc toate"s bune si frumoase, asa ca ceilalti pot sa nu si mai faca griji :rock:

 

tschussi

 

si c naiba vroia sa zica individul ala cu "esti o otreapa".....? eu n am inteles nik mey, poate ma luminezi si p moi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...si c naiba vroia sa zica individul ala cu "esti o otreapa".....? eu n am inteles nik mey, poate ma luminezi si p moi

 

Cine sa te lumineze? Eu sau tipu' cu otreapa?

 

Eu zic sa nu te agiti inutil din orice...otrepe sunt pe toate drumurile...

 

O zi superba mai departe tuturor! :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da mey kassule ne respectam acum reciproc toate"s bune si frumoase, asa ca ceilalti pot sa nu si mai faca griji :blbl:

 

tschussi

 

si c naiba vroia sa zica individul ala cu "esti o otreapa".....? eu n am inteles nik mey, poate ma luminezi si p moi

La noi in Romania e plin de d'astea :rock:

E un fel de super star :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

A cazut cu mobra fara casca, a dat cu capul de un bolovan si a murit. Norocul nostru ca avea aparatul foto digital in buzunarul de la piept si sufletul i s-a salvat pe cardul de la camera. Cand amicii au pus pozele pe net cu ele a ajuns si sufletul bietului motociclist si acum bantuie singurele locuri care ii sunt cunoscute pe net: motociclism.ro si haifaiv

 

@kassu

Era un proverb indian ( probabil): Daca stai pe malul raului si ai destula rabdare atunci vei vedea cadavrul dusmanului plutind la vale. Parerea mea e ca se aplica si in alte cazuri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@kassu

Era un proverb indian ( probabil): Daca stai pe malul raului si ai destula rabdare atunci vei vedea cadavrul dusmanului plutind la vale. Parerea mea e ca se aplica si in alte cazuri.

 

Interesant proverb, nu-l stiam :disappointed: ca atare, mi l-am notat in carnetel!Suna bine, are ceva ZEN in el!Multumesc pentru ca mi l-ai facut cunoscut! :(

 

Stand eu acum si meditand la ce-ai zis, ca un adevarat mioritic de Dunare ce ma stiu, observ ca pe malul fluviului sunt o gramada de gaviali de Gange.Imi este refuzata pana si placerea de a vedea plutind la vale cadavrele dusmanilor.Ma bucur totusi la gandul ca macar gavialii din Gange vor fi satui.

Editat de Kassu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@kassu

Incearca sa extrapolezi.

Dunarea/Gangele/Amazonul = un cadru mai intim

dusmanul nu trebuie sa fie chiar dusman si nici sa se prezinte sub forma de cadavru, doamne fereste nu doresc sa moara rara.

Got it?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Suntem off-topic....

 

Am inteles din prima... se pare ca tu nu ai inteles ca eu am inteles....poate am fost prea subtil....

 

rara cred ca va trai mult si bine si va fi fericita pana la adanci batranete....ceea ce iti doresc si tie!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...