Sari la conținut

Test-drive Ktm La Ciolpani Pe 18-19 Octombrie


Postări Recomandate

imi pare rau ptr proba speciala am ales un moment de balet din lacul lebedelor..dupa care voi recita (cu intonatie)din minulescu..apropos are cineva sa imi imprumute un tu-tu(cred ca se scrie tou-tou)..marime 5xl???

 

 

..mai bine din bacovia! :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hello again,

Avem cateva detalii suplimentare

Pentru ca o sa fie aglomerat, o sa va dau intaietate voua celor de pe forum si va spun ca puteti sa faceti rezervari pentru test-drive, in felul urmator:

10 minute pentru fiecare motocicleta, in fiecare ora pana la si 50 minute, de la 11 dimineata pana apune soarele :rock: ( spre exemplu puteti face rezervare de la 11:40 -11:50 pentru 400 EXC si de la 12:00-12:10 pentru 530 EXC). Test-drive-ul va fi doar sambata :blbl: , dar in cazul in care avem multi doritori si pentru duminica, vom veni si duminica( momentan fac rezervari pentru sambata). Imi scrieti mie pe mail ce modele vreti la test-drive si in ce interval de timp, ca in momentul in care veniti la Ciolpani, sa nu „stati la coada”. Va mai rog sa veniti la Ciolpani cu o ora mai devreme de perioada rezervata, pentru o confirmare a rezervarilor.

Aaaaaaaaaaa.......adresa mea de mail : andreea@motomania.ro :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

;) ;)

 

 

pertecerea o lasam pentru dupa serbare.

uite ce vei recita dupa dans:

 

 

"Eu sunt un monstru pentru voi

Urzind un dor de vremuri noi,

ÂŞi-n lumea voastră-abia încap...

Dar am să dau curind la cap."

 

George Bacovia

 

nu te supara, e o gluma!( sursa: http://www.romanianvoice.com/poezii/poeti/bacovia.php)

Editat de Rebelul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am inteles ideea..o sa ma las si de organizari si de scris pe forum,vad ca deja discutiile astea iau proportii nebanuite,iar comparatiile pe care le faci sunt cred eu cel putin absurde,dar stii cum e,daca asta e parerea voastra... ;)

Editat de atillas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa ce, ca viata asta e' asa scurta, ne mai si suparam ? Ce rost are sa va inghiontiti aici pe forum ? O puteti face fatza in fatza, cand o sa va intalniti. Insa atunci o sa deveniti cei mai buni prieteni.

 

Observ ca Stefan este un om mai ,,dintr-o bucata" ! Voi, ceilalti ar trebuii sa fi vazut asta si sa va comportati ca atare ! Omu' nu inghite tot felul de glume si are dreptate. Personal nici pe mine nu ma impresioneaza glumele ,,ala Bucuresti", dar ce sa faci ? ... aici pe forum ,,avem, toti 16 ani".

 

[... ,,ce facem dom'le, noi aici ?" ...] Hai sa zambim, maine poate fi mai rau ! ;)

 

P.S. Puteti sa ma bateti ;) cand vin la Ciolpani ... indur cu frunte sus ! :)

Editat de petrica
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa ce, ca viata asta e' asa scurta, ne mai si suparam ? Ce rost are sa va inghiontiti aici pe forum ? O puteti face fatza in fatza, cand o sa va intalniti. Insa atunci o sa deveniti cei mai buni prieteni.

 

Observ ca Stefan este un om mai ,,dintr-o bucata" ! Voi, ceilalti ar trebuii sa fi vazut asta si sa va comportati ca atare ! Omu' nu inghite tot felul de glume si are dreptate. Personal nici pe mine nu ma impresioneaza glumele ,,ala Bucuresti", dar ce sa faci ? ... aici pe forum ,,avem, toti 16 ani".

 

[... ,,ce facem dom'le, noi aici ?" ...] Hai sa zambim, maine poate fi mai rau ! ;)

 

P.S. Puteti sa ma bateti ;) cand vin la Ciolpani ... indur cu frunte sus ! :)

mai baieti...n-ar fi mai bine sa-mi scrieti mie un mail cu ora si motorul pe care vreti sa-l testati???? :)

andreea@motomania.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai baieti...n-ar fi mai bine sa-mi scrieti mie un mail cu ora si motorul pe care vreti sa-l testati???? ;)

andreea@motomania.ro

 

Am trimis e-mail. Ma intereseaza in mod deosebit un exc200. Nu l-am vazut in lista cu motoarele de test. Este posibil sa fie ?

 

Mult'am !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai Petrica, nu cred ca vom avea 200EXC la test, dar mai pregatim niste surprize.... ;)

 

Stiu ce nu aveti ! Am zis ca mi-ar fi placut !

Oricum , in e-mail am scris ce modele vreau sa testez. EXC250 2t si EXC400 !

 

Ne vedem sambata ! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai astia de va inghiontiti pe toate topicurile, stai ca va prin io la ciolpani si va tavalesc un pic ca poate va mai trece ;) ;)

 

bai asta de nu te inghiontesti deloc cu nimeni, cu mine n-o sa ai ocazia, da tare mi-ar fi placut bre....... manca-ti-as!

Editat de Rebelul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai astia de va inghiontiti pe toate topicurile, stai ca va prin io la ciolpani si va tavalesc un pic ca poate va mai trece :P ;)

;) :) :) duminica?

 

PS: iti dau si jumatate de tura, dar cand ma auzi ca vin te dai din calea mea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am inteles ideea..o sa ma las si de organizari si de scris pe forum,vad ca deja discutiile astea iau proportii nebanuite,iar comparatiile pe care le faci sunt cred eu cel putin absurde,dar stii cum e,daca asta e parerea voastra... ;)

Hai ma Attilaaaaaa...nu te suparaaaaaa...voi baietii sunteti mai rai ca fetele :) :)

 

vom avea test-drive si duminica pentru ca sambata e deja full ;)

va asteptam !!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ziua de azi a fost foarte placuta...desi nu am prea avut timp sa admir motoarele si pe cei care le testau (formulare peste formulare si muuulllte biletele :( ), pot totusi sa zic ca a iesit bine...ne-au fost alaturi cei de la Motomagia, Acerbis cu noua colectie, Redbull ne-a furnizat "energie", cei care mi-au adus aminte de "cadoul Motomania" l-au si primit ....desi vineri seara a plouat, azi a fost o zi superba..o sa revin cu poze; mai avem ziua de maine, sunteti asteptati :disappointed:

Editat de MOTOMANIA
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc Andreea pentru organizare, ai fost foarte amabila si draguta,m-am simtit f bine si ca "birocratie" si ca drive-test (530 si 400),a fost o super experienta (noua) pentru mine.

Felicitari MOTOMANIA :D :blink: :rusinica:

Editat de Tytus
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc Andreea pentru organizare, ai fost foarte amabila si draguta,m-am simtit f bine si ca "birocratie" si ca drive-test (530 si 400),a fost o super experienta (noua) pentru mine.

Felicitari MOTOMANIA :D :blink: :rusinica:

:moto: multumesc mult Tytus, pentru poze va astept la sediul nostru din sos. Pipera ;( veniti cu un cd sau cu un memory stick) :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

super frumos! Multumesc mult organizatorilor, am reusit sa ma dau pe toate modelele si m-am hotarat pt un 530 si la fel si prietena mea a reusit sa se dea cu toate modelele de ktm care o interesau si s-a hotarat pe un 400.

 

felicitari motomania! (ps, andreea ai fost de nota 11! saru'mana!)

Editat de pretzeL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

are cineva inregistrarea celor de la MotoMagia cu privire la acest eveniment, nu am apucat sa vad emisiunea respectiva, in caz ca a fost difuzata.

cine are o poate pune pe un FTP?

multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...