Sari la conținut

Milano 2008 4-9


pompiliu
 Share

Postări Recomandate

SALUTARE FIIND 2 TIRGURI MOTO UNUL DUPA ALTUL E GREU DE ALES DACA TIMPUL PERMITE LA CEL DE LA MILANO VOI MERGE CU MOTOCICLETA ANUL TRECUT AM FOST CU MASINA SI MIA PARUT RAU AMATORI POT OFERI CAZARE GRATIS PENTRU 2 BAIETI DAR SIGUR CRED CA TOT SINGUR VOI MERGE CALATORII DE CURSA LUNGA AU CAM DISPARUT CU MICI EXCEPTII EU ASTEPT SINT 4000KM SI AVEM CE VEDEA 0722809989 POMPI ;)

post-20188-1223530274_thumb.jpg

post-20188-1223530305_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

FERICITULE

 

calatorii de cursa lunga nu au disparut

au DISPARUT ............................ FINANTELE

 

;)

 

 

Si timpul !!!! Vrei bani nu mai ai timp, vrei timp nu mai ai bani si uite asa sta roata in loc sau mai bine zis in garaj !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

FERICITULE

 

calatorii de cursa lunga nu au disparut

au DISPARUT ............................ FINANTELE

 

;)

 

 

 

ai dreptate asa este acum daca as fii putut si permis eram in drum spre koln asta e cu stima pompi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cind e tirgul?

cind pleci?

 

 

 

SALUTARE FIIND 2 TIRGURI MOTO UNUL DUPA ALTUL E GREU DE ALES DACA TIMPUL PERMITE LA CEL DE LA MILANO VOI MERGE CU MOTOCICLETA ANUL TRECUT AM FOST CU MASINA SI MIA PARUT RAU AMATORI POT OFERI CAZARE GRATIS PENTRU 2 BAIETI DAR SIGUR CRED CA TOT SINGUR VOI MERGE CALATORII DE CURSA LUNGA AU CAM DISPARUT CU MICI EXCEPTII EU ASTEPT SINT 4000KM SI AVEM CE VEDEA 0722809989 POMPI ;)
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in ce data ai zis ca e plecarea ? .......ma bate un gind!!!!

 

 

salutare 6-9noiembrie planul meu este daca merg cam asa joi dimineata plecarea dimineata ora 4 sintem pe aut si seara sintem la milano e de mers dar se poate mergem prin iugoslavia vineri simbata vizitare e timp de refacere duminica dimineata spre casa Pompi

post-20188-1224043461_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare 6-9noiembrie planul meu este daca merg cam asa joi dimineata plecarea dimineata ora 4 sintem pe aut si seara sintem la milano e de mers dar se poate mergem prin iugoslavia vineri simbata vizitare e timp de refacere duminica dimineata spre casa Pompi

sunt 1600 de km, crezi ca-i facem intr-o zi ? .... eu nu cred

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt 1600 de km, crezi ca-i facem intr-o zi ? .... eu nu cred

 

 

dreptate mare ai nu uita 1000 sint pe aut cu 120 -130 km la ora se poate la maxim ora 20 sintem la montza si cu pauza tu hotarasti daca poti facem duminica o tura 500-600km Pompi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai pompi nu stiu daca mai e careva sa mearga cat tine non stop. eu dupa 1000km sunt cam chiaun. as merge undeva dar nu asa la rupt de oase si mi-e cam sila de italia. mancarea imi place acolo. we asta ceva? eu ies orice-ar fi.

Editat de Doru BMW
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca stiti o banca care nu vrea banii inapoi ma bag si eu

si 2000 de km intr.o zi merg

 

 

nustiu omule ca si eu as vrea dar nu exzista milionar nu sant facem sacrifici asta e pasiunea asta pentru calatori sti bine costa adevarul e ca imi plac drumurile abia astept sa o iau din loc te salut Pompi

 

mai pompi nu stiu daca mai e careva sa mearga cat tine non stop. eu dupa 1000km sunt cam chiaun. as merge undeva dar nu asa la rupt de oase si mi-e cam sila de italia. mancarea imi place acolo. we asta ceva? eu ies orice-ar fi.

 

 

te salut mergem Pompi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dreptate mare ai nu uita 1000 sint pe aut cu 120 -130 km la ora se poate la maxim ora 20 sintem la montza si cu pauza tu hotarasti daca poti facem duminica o tura 500-600km Pompi

ma gindeam sa plec simbata pina la budapesta ce zici?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma gindeam sa plec simbata pina la budapesta ce zici?

 

 

te salut eu personal simbata nu merg si cred ca din poza o sa intelegi duminica sint dispus cu respect Pompi

 

SALUTARE FIIND 2 TIRGURI MOTO UNUL DUPA ALTUL E GREU DE ALES DACA TIMPUL PERMITE LA CEL DE LA MILANO VOI MERGE CU MOTOCICLETA ANUL TRECUT AM FOST CU MASINA SI MIA PARUT RAU AMATORI POT OFERI CAZARE GRATIS PENTRU 2 BAIETI DAR SIGUR CRED CA TOT SINGUR VOI MERGE CALATORII DE CURSA LUNGA AU CAM DISPARUT CU MICI EXCEPTII EU ASTEPT SINT 4000KM SI AVEM CE VEDEA 0722809989 POMPI :disappointed:

 

 

 

salutare timpul zboara mai sint 2 saptamani vad ca amatori nu prea sint incerc altceva iau un pasager care vrea sa mearga la milano cum am spus cazare avem motocicleta e confortabila timpul sa tina cu noi vreau doar atit sa contribuie la benzina si taxele de aut cam 150 euro de persoana pasagerul trebuie obligatru sa aiba echipament si sa mai fii mers ca pasager cunoscatori stiu ce spun nu mergem 2km avem de mers astept amatori cu stima Pompi va rog frumos seriozitate

post-20188-1224155631_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pompi, te rog..pune un program clar..plecam pe...din romania (deci tre' sa fim in vama la oradea/bors la ora....) si,in ungaria facem ....ore, dupa care ne cazam in...., apoi, a doua zi dimineata, plecam spre..., la ora...., si ajungem in milano la ora....in principiu, eu am facut pina acum de 6 ori iasi - verona (1860 km) in 22 de ore.. e adevarat, cu doi soferi.. si cu masina..in principiu, oleaca de concediu ar fi.. si prieteni cu bani (care sa ma imprumute)..dar hai sa stabilim clar..si sa ne uitam si pe net, la vreme..ok??

 

dreptate mare ai nu uita 1000 sint pe aut cu 120 -130 km la ora se poate la maxim ora 20 sintem la montza si cu pauza tu hotarasti daca poti facem duminica o tura 500-600km Pompi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pompi, te rog..pune un program clar..plecam pe...din romania (deci tre' sa fim in vama la oradea/bors la ora....) si,in ungaria facem ....ore, dupa care ne cazam in...., apoi, a doua zi dimineata, plecam spre..., la ora...., si ajungem in milano la ora....in principiu, eu am facut pina acum de 6 ori iasi - verona (1860 km) in 22 de ore.. e adevarat, cu doi soferi.. si cu masina..in principiu, oleaca de concediu ar fi.. si prieteni cu bani (care sa ma imprumute)..dar hai sa stabilim clar..si sa ne uitam si pe net, la vreme..ok??

 

 

salutare ma bucur ca vrei sa mergi cam asa arata joi 6 noiembrie plecam dimineata ora 4 sintem itnrare aut mergem severin ,belgrad ,trieste,venetia ,monta cel tirziu la 10 sa ajungem sint 20 de ore ajungem joi seara si plecam spre casa duminica dimineata si seara sa fiim acasa cazare e treaba mea avem unde sta raspund pentru asta nu este nici o problema in privinta asta sint 1600km din care 1000aut timpul sigur va tine cu noi nu vine iarna in noiembrie rece poate fii noaptea te salut Pompi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

salutare, pompi..cu scuzele de rigoare, vreau sa iti spun ca nu pot merge..cu parere de rau o zic.. mai ales ca imi anuntasem si varul din verona ca voi veni.. mi s'a aminat concediul pentru luna ianuarie !! nasol..drum bun, oricum..ma voi gindi la tine!

 

salutare ma bucur ca vrei sa mergi cam asa arata joi 6 noiembrie plecam dimineata ora 4 sintem itnrare aut mergem severin ,belgrad ,trieste,venetia ,monta cel tirziu la 10 sa ajungem sint 20 de ore ajungem joi seara si plecam spre casa duminica dimineata si seara sa fiim acasa cazare e treaba mea avem unde sta raspund pentru asta nu este nici o problema in privinta asta sint 1600km din care 1000aut timpul sigur va tine cu noi nu vine iarna in noiembrie rece poate fii noaptea te salut Pompi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare, pompi..cu scuzele de rigoare, vreau sa iti spun ca nu pot merge..cu parere de rau o zic.. mai ales ca imi anuntasem si varul din verona ca voi veni.. mi s'a aminat concediul pentru luna ianuarie !! nasol..drum bun, oricum..ma voi gindi la tine!

 

salutare multumesc ca mai anuntat eu personal mai sper ca voi da de -un temerar sau voi gasi un pasager cine stie mai am sperante e urt singur dar asta e calatorului ii sta bine cu drumul cu stima P :( ompi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare multumesc ca mai anuntat eu personal mai sper ca voi da de -un temerar sau voi gasi un pasager cine stie mai am sperante e urt singur dar asta e calatorului ii sta bine cu drumul cu stima P :( ompi

salut ,m-am documentat in privinta traseului si am vazut ca pina la zagreb sunt 930 km .nu crezi ca ne-am putea opri acolo si sa ne continuam drumul a doua zi deoarece de la zagreb la milano sunt 630 km? sincer ma tenteaza acest drum dar nu cred ca as avea chef sa fac 1550 km deodata. cu stima marinel

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut ,m-am documentat in privinta traseului si am vazut ca pina la zagreb sunt 930 km .nu crezi ca ne-am putea opri acolo si sa ne continuam drumul a doua zi deoarece de la zagreb la milano sunt 630 km? sincer ma tenteaza acest drum dar nu cred ca as avea chef sa fac 1550 km deodata. cu stima marinel

 

 

salut ma bucur ca iesti interesat problema mea este alta neavind timp prea mult timp la dispozitie voi face drumul dintruna e greu e adevarat dar se poate interesul meu e sa ajung joi seara la monza vineri sa merg la expozitie este singura zi cu vizitare 10-10 seara timp berechet de vizitare simbata la mine este tabu ma opresc din toate cele lumesti sigur voi merge la o biserica in milano si restu plimbare odihna duminica dimineata via bucresti seara acasa acesta este motivul meu dea fii seara la monza mai avem o posibilitate plecam miercuri dupa masa dormim seara la severin si dimineata mai departe numai de bine cu stima Pompi :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:( drum bun!! sa faci poze, da? mai vorbim pe pm.

 

salutare multumesc ca mai anuntat eu personal mai sper ca voi da de -un temerar sau voi gasi un pasager cine stie mai am sperante e urt singur dar asta e calatorului ii sta bine cu drumul cu stima P :( ompi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai pompi nu stiu daca mai e careva sa mearga cat tine non stop. eu dupa 1000km sunt cam chiaun. as merge undeva dar nu asa la rupt de oase si mi-e cam sila de italia. mancarea imi place acolo. we asta ceva? eu ies orice-ar fi.

 

 

usor usor timpul a zburat miercuri dimineata via milano salutare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am ajuns si io pe la salonul moto de la milano, dar cu avionul....ceva poze de la salon gasiti aici: http://picasaweb.google.it/kronbike/MilanoSalonulMoto2008#

 

salut esti un fericit ca ai putut face atitea poze vineri cind am fost era aglumeratie mare citeva poze am facut o sa le pun cind le prelucrez ca sa le pun pe forum

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...