Sari la conținut

Intalnirile Anului 2005


Smokey
 Share

Unde v-ati simtit cel mai bine?  

205 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • 3 months later...
  • Răspunsuri 52
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Smokey, nu cred ca a fost o idee prea buna/corecta sa faci sondajul asta, atata timp cat voturile nu vin in mod egal. Eurosport (parca) a incercat cam acelasi lucru cu "fotbalistul anilor '90" si au dat-o in bara, dupa ce a iesit Hagi au retras concursul ca nu le-a iesit Ronaldo sau mai stiu eu cine...

...clar romanii au votat in numar mare atunci...

Eu cred ca fiecare din organizatori si-au dat sufletul sa faca o intrunire cat mai buna deci sa apreciem efortul.

Bravo tuturor!!!

Speram ca anul 2006 sa avem cel putin atatea intruniri.

Ne vedem acolo!!! :cheers:

 

A ship is safe in harbor,

but that's not what ships are for.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

VREAU SA ZIC SI EU CATEVA VORBE:

 

- AM VOTAT BV,PTRCA RAMANE INTRUNIREA CU CEL MAI TARE CAMPING-DIN TOATE PCTELE DE VEDERE

-PTR CEI CARE CARCOTESC VA SFATUIESC SA "INCERCATI" MACAR SA VA IMPLICATI IN ORGANIZAREA UNUI ASTFEL DE EVENIMENT SI DUPA ACEEASA CARCOTITI

-TOATA STIMA PTR TOTI ORGANIZATORII DE ASTFEL DE EVENIMENTE-SI SUCCES IN CONTINUARE-TOTUL ESTE SA NU NE OPRIM

-REFERITOR LA CARACTERUL MAI MULT SAU MAI PUTIN COMERCIAL-SE VOR TRIA SINGURE EVENIMENTELE SI OAMENII DE CEST GEN

-MULTUMESC CELOR CARE AU VOTAT TARGOVISTE SI ASTEPT CA ANUL ACESTA SA SE IMPLICE MAI MULTI TARGOVISTENI IN ORGANIZAREA EVENIMENTULUI-INTRUNIREA A FOST ORGANIZATA DE 5 OAMENI MARI SI LATI ASA CA ERA NORMAL SA AVEM SI LIPSURI,DAR DIN GRESELI INVATA OMUL

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...