Sari la conținut

Hd Dyna Fat Boy Vs Intruder M1800


ovidiu.trascu
 Share

Postări Recomandate

Eu detin un M1800......iti pot spune ca este extrem de manevrabil....poti ataca linistit viraje daca asta cauti.....stabilitate f buna.....consum decent.....pretul platit pentru astea mai mult decat ok......

 

Unii condamna ca este plin de plastice.....dar :rusinica: nush cat conteaza....oricum le poti schimba daca vrei....

 

despre harley nu stiu ce sa-ti spun dar M1800 face toti banii...cel putin pt mine

 

 

Daca iti mai pot fi de folos cu ceva......

 

 

see YA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M109r din 09 nu am avut ocazia dar nu cred sa fie diferit de modelele vechi cu care am avut onoarea de a trage tura - impresionant cuplu dar nu exagerat, extrem de greoi la viteze mici, manevrabilitate ok ... un motor de autostrada.

Intalnirea cu Fat Boy-ul din 09 in schimb a fost imresionanta! Manevrabilitate excelenta( cred ca una dintre cele mai bune HD la capitolul asta), fortza cat cuprinde, cuplu de Harley... o motocicleta extraordinara!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 7 months later...
nu exista dyna fat boy. exista dyna fat bob si softail fat boy.

 

Exact. Dyna este una ,Softail alta. Fat Boy este un Softail.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai sunt clase diferite, preturi diferite, nu-mi dau seama cine se apuca sa le compare pe astea doua :P

 

compara Fat Boy-ul sau Heritage Softail-ul cu VN1600/1700 sau cu ceva Victory clasic...

M1800 cu ... nici nu stiu cu ce ...

C1800 cu VTX1800, VN2000, XVS 1900, Screamin' Eagle-uri ...

 

spor la treaba :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...