Sari la conținut

Tunning Aprilia Rs 125


zak
 Share

Postări Recomandate

ok. dar ce tunning exterior ii pot face?!

dati-mi si mie mai multe idei.

schimbata culoarea,stickeere,parbriz negru,manere schimbate,capede de manere schimbate,neoane (carene +deaasupra rotii fatza + spate) ,jante diferite culori,capace de ventil cu luminitze :cheers: astea chiar sunt mai de pom de craciun,flashu`ri in faruri,semnale diferite culori sau pe leduri...etc...vrei mai multe?:banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am o Aprilia rs 125

 

 

un sfat cat se poate de prietenesc...si eu am tot rs si imi vine sa imi blestem zilele ... "da e cea mai tare la 125" ... asta timp de cativa km pana cand se fxxxe . Te inteleg si eu am bagat bani in ea...si n-am ajuns nicaieri....daca chiar nu ai ce sa faci cu banii da-mi un pm si iti vand niste ponturi.

Sau poti face altceva : il platesti pe unu de pe forum sa te invete cum sa iti "pilotezi" motocicleta ca un adevarat "racer"...da un search pe www.RaceriidinTunari.ro cauta-l pe elf. El stie. Poate te invata si cum sa schimbi 3 motoare la RS.

p.s. : iti urez sincer multa bafta si sper ca stai bine cu nervii daca nu poti sa o dai.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

un sfat cat se poate de prietenesc...si eu am tot rs si imi vine sa imi blestem zilele ... "da e cea mai tare la 125" ... asta timp de cativa km pana cand se fxxxe . Te inteleg si eu am bagat bani in ea...si n-am ajuns nicaieri....daca chiar nu ai ce sa faci cu banii da-mi un pm si iti vand niste ponturi.

Sau poti face altceva : il platesti pe unu de pe forum sa te invete cum sa iti "pilotezi" motocicleta ca un adevarat "racer"...da un search pe www.RaceriidinTunari.ro cauta-l pe elf. El stie. Poate te invata si cum sa schimbi 3 motoare la RS.

p.s. : iti urez sincer multa bafta si sper ca stai bine cu nervii daca nu poti sa o dai.

da nu ai avut garantie la motor ?? nush cum ai reusit sa rupi 3 motoare ...nici casco nu aveai ??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...