Sari la conținut

Pinwall Cycle Parts Inc -shrot Piese De Bikeuri-


robychopper
 Share

Postări Recomandate

http://stores.ebay.com/PinWall-Cycle-Parts...7QQftidZ2QQtZkm

 

Am gasit acest dealer pe ebay store ....are tot felul de piese motoare de harley si nu numai preturi super ok...plus la motoare si cutii de viteze au cite un mic video cu motorul cind era functional inainte de dezmembrare , asa se poate vedea clar ca motorul functiona bine inainte de a fii dezmembrat de pe cadru...

 

este un shrot de motoare enorm gasiti tot ce vreti si cam tot felul de motoare

 

bafta la cautare si achizitionare

 

salut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

excelent,dar cine are cont si timp sa liciteze?

 

Eu am si multi altii, un cont il deschizi in 2 minute , si licitezi tot timpul in ultimele 5 minute mai biune zis in ultimele doua minute , e cel mai bine asa ca altfel daca licitezi de la inceput urci pretul fara sens....sau cumperi cu Buynow ( Cumpara acum) daca iti convine pretul....

 

zalutare

Editat de robychopper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

well,eu am o experienta negativa cu ebay....

am platit un produs,si nu l-am mai primit veci...plus ca vanzatorul nu a confirmat plata pe ebay,so,cei de la ebay au zis ca eu nu am platit,so,mi-au suspendat contul....sa-i fuck...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

well, mai fa un cont, probabil ca ai avut ghinion prima oara. eu nu am avut nici o problema si am tot cumparat. se merita!

 

well,eu am o experienta negativa cu ebay....

am platit un produs,si nu l-am mai primit veci...plus ca vanzatorul nu a confirmat plata pe ebay,so,cei de la ebay au zis ca eu nu am platit,so,mi-au suspendat contul....sa-i fuck...

Editat de foxdesert
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

well,eu am o experienta negativa cu ebay....

am platit un produs,si nu l-am mai primit veci...plus ca vanzatorul nu a confirmat plata pe ebay,so,cei de la ebay au zis ca eu nu am platit,so,mi-au suspendat contul....sa-i fuck...

 

ehe, sa fiu eu sanatos cati nervi mi-am mancat cu ebay si paypal, plus o teapa de vreo 300 de para de la un ucrainian (eram mai mic si mai prost). ebay si paypal sug impreuna intr-un mare fel.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu am cumparat o gramada, paypalul il am activat prin o banca spañola cind platesc ceva imi trimite automat de la banca un mesaj pe mobil...si tot ce am platit e justificat la banca....totul a fost ok cu tot ce am cumprat .....doar din usa sau germa si in general de la firme nu de la persoane fizice....

 

salut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...