Sari la conținut

Troc?!?!?


new biker
 Share

Postări Recomandate

De vreo trei ani tot zic ca imi iau motor si nu am reusit.Cand se strang ceva bani apare o cheltuiala neasteptata si se amana achizitia(acum am de platit facultatea<deh extensie> asta era asteptata, dar nu la scorul asta).Asa ca am facut un "inventar" si am gasit cateva chestii mai de valoare prin casa pe care as vrea sa le dau in schimbul unei motociclete: 6 buc incarcatoare Energizer cu 6 acumulatori R6(AA) de 2500 mAh absolut noi, sigilate aprox 120 Ron/buc:cartuse imprimanta HP - negru HP 15(70 Ron), color HP 23(140 Ron), originale, noi;telefon SonyEricsson T105 in garantie, stare buna, cutie, manual(140 Ron) si alte telefoane mai vechi.

Daca sunteti interesati va rog sa-mi raspundeti aici.Astept ofertele voastre indiferent de tipul motocicletei.Eventual pot oferi si o diferenta de bani. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator moto_comuniste

6 buc incarcatoare Energizer cu 6 acumulatori R6(AA) de 2500 mAh absolut noi, sigilate aprox 120 Ron/buc:cartuse imprimanta HP - negru HP 15(70 Ron), color HP 23(140 Ron), originale, noi;telefon SonyEricsson T105 in garantie, stare buna, cutie, manual(140 Ron) si alte telefoane mai vechi.

:finger:

 

Sa nu te superi pe mine, dar cine crezi ca o sa-si dea moto. pe cartuse de imprimanta si alte chestii (a caror valoare n-o contest)? Mai bine vinzi ce ai enumerat mai sus si-ti iei moto cu banii castigati astfel.

Io cand eram student visam la o Mobra, numai ca de fiecare data fondurile adunate pentru acest nobil scop, se duceau pe bere in tavernele Hasdeului :crack:

Editat de moto_comuniste
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa nu te superi pe mine, dar cine crezi ca o sa-si dea moto. pe cartuse de imprimanta si alte chestii (a caror valoare n-o contest)? Mai bine vinzi ce ai enumerat mai sus si-ti iei moto cu banii castigati astfel.

Io cand eram student visam la o Mobra, numai ca de fiecare data fondurile adunate pentru acest nobil scop, se duceau pe bere in tavernele Hasdeului :crack:

Nu am de ce sa ma supar!Sper ca nu am jicnit cu nimic.Si pentru mine o Mobra ar fi super pt. ca nu stiu sa merg deloc pe motocicleta(am facut scoala in 3 zile pe un Minsk de 125 si nu am apucat sa dau a-2-a). :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am de ce sa ma supar!Sper ca nu am jicnit cu nimic.Si pentru mine o Mobra ar fi super pt. ca nu stiu sa merg deloc pe motocicleta(am facut scoala in 3 zile pe un Minsk de 125 si nu am apucat sa dau a-2-a). :finger:

 

Eu mi-am luat Mobra la incredibilul mega pretul de 3 mil lei. Inmatriculata cu nr. nou si cu inspectie tehnica valabila pana la anu'. Si culmea! in stare buna de functionare. Am schimbat doar un cauciuc pe spate, si cablurile de acc si de amb. atat. Si merg cu ea din iulie zi-de-zi si n-are nimic.

 

Vinde porcariile pe care le-ai enumerat (am si eu casa plina de asa ceva) la talcioc si cu banii poti sa-ti iei ceva.

 

Am uitat sa specific> am luat motoreta in rate!

 

Deci, concluzia, daca vrei - poti!

 

Poze cu motoreta mea

Editat de Belbody
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...