Sari la conținut

Am Tavalit-o Pe Suzie...


Shpeedy
 Share

Postări Recomandate

 

te rog sa-mi spui de unde ai tras tu concluzia ca o "ard" pe la 250??? daca afirmi acest lucru inseamna ca ne cunoastem.

 

 

da-mi voie sa-ti reimprospatez memoria:

 

Porche Carrera S - 290 km/h si-un pik....

Cu Suzie (Suzuki GSX 750 R) - 280 km/h pe kilometraj, in realitate vreo 255 - 260

 

la celelalte mi-e lene sa raspund, mai ales ca vad ca nu are rost... :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la celelalte mi-e lene sa raspund, mai ales ca vad ca nu are rost... :finger:

 

corect! da' arata-mi mie vreun motociclist care nu a incercat MACAR ODATA sa simta cat ii poate motorul. tu nu?? dar de aici pana la pericol public... distanta mare. chestie de interpretare....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

corect! da' arata-mi mie vreun motociclist care nu a incercat MACAR ODATA sa simta cat ii poate motorul. tu nu?? dar de aici pana la pericol public... distanta mare. chestie de interpretare....

 

Eu incerc in fiecare zi lucruri noi! :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As vrea sa-ti spun si eu ceva Samolapraga ca te vad tare inversunat pe Shpeedy. Tu nu ne cunosti pe niciunul dintre noi, dar vad ca tot incerci sa ne scoti niste teribilisti. Afla ca nu suntem asa cum iti imaginezi tu. Eu, personal, tin mult la viata mea si cu exceptia prietenului meu, Shpeedy este unul dintre motociclistii cu care m-as urca pe motor fara probleme. Ghinioane putem avea toti...asa ca nu cred ca e bine sa judeci pe altii...

 

 

P.S. Sper sa nu ai niciodata ghinion cand esti "calare" :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intr-adevar nu va cunosc, dar nici voi pe mine asa ca de-aia probabil nu ati inteles ce am vrut eu sa spun.

Sunt convins ca shpeedy e baiat bun, ca probabil merge la fel de bine ca noi toti ceilalalti incepatori, DAR nu ar trebui sa se urzice asa de tare de la fiecare intepatura :finger: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intr-adevar nu va cunosc, dar nici voi pe mine asa ca de-aia probabil nu ati inteles ce am vrut eu sa spun.

Sunt convins ca shpeedy e baiat bun, ca probabil merge la fel de bine ca noi toti ceilalalti incepatori, DAR nu ar trebui sa se urzice asa de tare de la fiecare intepatura :finger: .

 

in momentul in care devine ceva personal, crede-ma ca fac chiar si mai urat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...