Sari la conținut

Soft Enduro In Weekend


Postări Recomandate

bravo ma, ati reinviat coclau' :drink:

ce dor mi-e de locul ala...

 

clar tre sa fac mobrisca si sa gasesc un mijloc de transport pt ea, si vin si eu cat de curand, ca tare dor mi-e sa mai rup capra acolo :sick:

 

@Ina: laser...baga mare :moto:

Editat de Mr_ORL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 59
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Change of plans:

 

S-a motorizat si prietena mea (CB500 din '96), asa ca maine o sa am program de Ilioara, asa ca nu mai vin la coclau.

 

Bafta si asfalt uscat!

 

felicitari. dar nu mai bine o convingeai sa-si ia enduroaica? :P

 

bravo ma, ati reinviat coclau'

ce dor mi-e de locul ala...

 

clar tre sa fac mobrisca si sa gasesc un mijloc de transport pt ea, si vin si eu cat de curand, ca tare dor mi-e sa mai rup capra acolo

 

@Ina: laser...baga mare

 

hehe, orl, dragule, am vazut pe urbanriders filmuletesi pozele de la coclau, de anul trecut :drink: . fa mobra sa marim gasca de iesit la pashunat :sick:. te pupa fata.

 

in alta ordine de idei, azi am fo la coclau. 6 grade arata termometrul in oras. 2 perechi de pantaloni si 7 cojoace :D. eu am fo ok, m-am incalzit de la endureala, dar pisi a inghetat. filmuletul de la hamsterealail postam maine. ne-am mai intalnit cu 2 enduristi, aveau un yamaha yz de 125. mie mi-a placut mult, as mai fi stat, dar...cineva facuse deja tzurtzuri :moto: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

felicitari. dar nu mai bine o convingeai sa-si ia enduroaica? :sick:

 

Multumesc de urari.

Io am incercat, da' e mica si abia ajunge la pamant si de pe asta cu picioarele....nu se putea pune problema de enduro :drink:

Noi sa fim sanatosi, cu utilajele intregi :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hehe, orl, dragule, am vazut pe urbanriders filmuletesi pozele de la coclau, de anul trecut :drink: . fa mobra sa marim gasca de iesit la pashunat :moto:. te pupa fata.

daca reusesc, ma alatur gastii, si poate incingem si ceva gratare ca tot e frig afara,,,ne mai incalzim...

 

atasez filmuletul de ieri facut in
padure :

bravo bre...parca e mai fain pe enduro decat pe carenata de viteza, nu?ai mai multe posibilitati :sick:

 

uite pt voi, daca vreti alt traseu placut pt asa ceva:

http://www.urbanriders.ro/forum/index.php?showtopic=2647

 

enjoy...acolo e super pt enduro...da sa aveti grija la copii, daca sunt cu bicicletele, copii care dau ceata multor motoristi, la intalnirile pt rupt biclele :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca reusesc, ma alatur gastii, si poate incingem si ceva gratare ca tot e frig afara,,,ne mai incalzim...

 

 

bravo bre...parca e mai fain pe enduro decat pe carenata de viteza, nu?ai mai multe posibilitati :moto:

 

uite pt voi, daca vreti alt traseu placut pt asa ceva:

http://www.urbanriders.ro/forum/index.php?showtopic=2647

 

enjoy...acolo e super pt enduro...da sa aveti grija la copii, daca sunt cu bicicletele, copii care dau ceata multor motoristi, la intalnirile pt rupt biclele :D

 

interesanta ideea cu padurea. deci e musai sa rezolvi cu mobra cat mai repede :sick:. noi deja ne gandim sa strangem cuie pentru anvelope, sa ne dam pe zapada cu prima ocazie :drink: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...