Sari la conținut

Care Vrei Sa Schimbi Chopperul Cu Un Naked Mare


univet
 Share

Postări Recomandate

Cu tobe MIVV - suna bestial. Are 8000 km. Vreau insa sa-mi iau chopper. Ma intereseaza un schimb

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Suzuki marauder vz800 + diferenta?

Ce an si ce culoare?

Aici in Constanta majoritatea au choppere....si cu naked-ul constrastez.... nu am nici curbe....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Marauder am avut....e buna dar e cam putin ptr breva mea. Ar merge un Vulcan de 900 sau chiar 1500 plus dif. Ar merge si Volusia sau Intruder de 1100. Sau Shadow in buna stare. Sau VTX plus dif (de la mine bineinteles. Nu-mi plac Dragstarele (prea joase) si nici Harley - care arata bine numa pe partea fara cric. Ailalta e prea umflata......zici ca-i scuter. Pacat ca suna asa de bine...

post-2175-1233264328_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Marauder am avut....e buna dar e cam putin ptr breva mea. Ar merge un Vulcan de 900 sau chiar 1500 plus dif. Ar merge si Volusia sau Intruder de 1100. Sau Shadow in buna stare. Sau VTX plus dif (de la mine bineinteles. Nu-mi plac Dragstarele (prea joase) si nici Harley - care arata bine numa pe partea fara cric. Ailalta e prea umflata......zici ca-i scuter. Pacat ca suna asa de bine...

 

Este ca ma pricep la chopere?....Inseamna ca merit unul...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...