Sari la conținut

Cine Imi poate face o sea pt ural???


NaeL
 Share

Postări Recomandate

Vizitator AndreiRN

Pai la un atelier de tapitzerie poti intreba.

Ai piesa de plastic sau nu ai nimica?

Daca nu ai nimica formeaza una din metal, tabla cu intarituri si o imbraca in burete si dupa aceea cu piele.

:finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut, am un prieten care face sei,fii mai specific, pentru ce motor vrei, cam ce model, etc.amicul meu poate face sei mult mai reusite relativ la ce se vede in poza, pot exemplifica cu niste poze

preturile ar fi cam asa: daca doresti numai coperta pentru o sea existenta ar fi 700 mii

daca vrei sea completa burete, coperta ,suport metalic, (sea completa)...1500000,seaua va fi trimisa contra ramburs

incerc sa ti atasez o poza.seaua motocicletei din poza e facuta de el

 

numele lui e catalin palenciuc si nr de tel :0747676918

 

se pot face si pernute pt sissy bar, trebuie trimise numai masurile si un model apropiat, (eventual un desen)

costul e 500 mii , livrarea va fi facuta tot contra ramburs

post-1623-1129280460_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut NAEL ,titlul topicului lam modificat eu asa intelege lumea mai bine ce vrei....

 

uite aici iti dau un link si daca citesti cu atentie iti poti face tu singur seaua....ia arunca o privire in linkul asta ca merita

/index.php?showtopic=7527

 

L&R

roby

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mersi

pb e ca daca o fac io (nu ca ash avea timp) nu o sa iasa destul de prost finisata. vreau ceva sa arate cat mai bine si de aia am ales sa apelez la cineva care se pricepe, eventual si cu referinte :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Anu' asta,pina acum,am schimbat fata (pielea sintetica) la vreo 5-6 sei,plus modificat una de Nipra...Poti s-o vezi la Janel...Cu totu' a costat-o vreo 400.000...Daca vii cu tabla goala (fundu',na!),o sa te coste ceva mai mult,trebuie izopren,pentru asa-zisul burete...plus prenadez...Vrei un sfat,suna-ma la 0722.56.44.09

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...