Sari la conținut

Aprilia rs125 4t


Postări Recomandate

hey exista :sick: :D am vazut io la un prost ,...... avea pus pe un RS 50 motor de ATV de 110cc chinezesc....... masalierul era in jos shi 1,2,3,4 in sus toate :drink: :moto:

 

am trait sa o vad shi pe asta.................baiatu cerea 350E pe ea shi era motoru blocat..............

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hey exista :sick: :D am vazut io la un prost ,...... avea pus pe un RS 50 motor de ATV de 110cc chinezesc....... masalierul era in jos shi 1,2,3,4 in sus toate :drink: :moto:

 

am trait sa o vad shi pe asta.................baiatu cerea 350E pe ea shi era motoru blocat..............

 

ne lasi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ne lasi?

 

baiatul dorea sa il vinda shi credema de ce te-as minti.?????????

 

uite link-ul

 

http://www.bikeshop.ro/motociclete/anuntur...996-142740.html

 

 

 

oare cum e sa mergi cu spatele cu motoru? :sick: :D

 

Si apropo zii prietenului tau ca este un mare proSt

 

 

Gandeste-te cum ar fi sa uiti ca 1 ii in sus shi sa vrei sa pleci tare de la semafor.................. :moto:

 

nu este prieten de al meu :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc mult...DECI AVEAM DREPTATE NU EXISTA!!!... acum ca sa nu mai fac alt topic schimb si eu un scuter +dif cu un rs de 125... sa fie in stare buna... nu ma deranjeaza daca are cateva zgarieturi dar sa nu fie carene rupte si de astea...si nici sau probleme la motor...sa fie bun... pentru detalii razvan_thebest2006... ma multumesc si cu un rs 50...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...