Sari la conținut

Accident Stupid


Baiazid
 Share

Postări Recomandate

nu e chiar asa de usor....la niste ore de legislatie auto un tigan(mare mafiot de la noi din oras) pune intrebarea instructorului:"Ai cum sa omori pe cineva cu masina fara sa fii pedepsit?" si raspunsul primit a fost"categoric NU" si din cauza asta am ramas pe ganduri cand am auzit de legea asta....daca se aplica.....ce se intampla?se incepe o vanatoare de oameni pe sosele?

 

Am si eu GUN.

 

Gammo Expomatic 2500: incarcator de 25 bile (aer comprimat).

 

Nu mai exista felinare prin jurul casei mele :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu e chiar asa de usor....la niste ore de legislatie auto un tigan(mare mafiot de la noi din oras) pune intrebarea instructorului:"Ai cum sa omori pe cineva cu masina fara sa fii pedepsit?" si raspunsul primit a fost"categoric NU" si din cauza asta am ramas pe ganduri cand am auzit de legea asta....daca se aplica.....ce se intampla?se incepe o vanatoare de oameni pe sosele?

 

 

cum sa nu scapi ? vezi cazu nevestei lu Adrian Paunescu , ca a scapat cu 2 ani cu suspendare...

 

:banana: :P :banana: ticalosi nenorociti care isi bat joc de oamenii din tara asta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Treaba cu acesti copii zvapaiati este o problema care se trage de la parinti

Am lucrat ca sofer la o firma ca distribuitor si normal ca in fiecare zi

conduceam cam 6-8 ore pe zi. Am ramas foarte uimit si poate chiar oripilat cand

vedeam mame mergand cu progeniturile mici de mana pe drum nu pe trotuar,asta

nu ar fi marea problema ca intradevar sunt locuri in Bucuresti unde sunt masinile

in asa fel parcate incat nu o poti lua decat pe strada dar in loc sa isi protejeze copilul

si sa mearga parintele in partea stanga a sensului de mers ei stau in partea dreapta.

Nus care naiba este logica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.... Am ramas foarte uimit si poate chiar oripilat cand vedeam mame mergand cu progeniturile mici de mana pe drum nu pe trotuar,asta nu ar fi marea problema ca intradevar sunt locuri in Bucuresti unde sunt masinile in asa fel parcate incat nu o poti lua decat pe strada dar in loc sa isi protejeze copilul si sa mearga parintele in partea stanga a sensului de mers ei stau in partea dreapta.

Nus care naiba este logica.

Probail ca logica e : "Mama/tata poate face alt copil pe cand copilul nu poate face alt(a) mama/tata!"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare rau pt prietenul tau, sper sa nu spuna ca am avut gura aurita...daca nu gresesc, stiu despre cine e vorba.

 

Nu e cine crezi tu :lol:. Coincidenta e ca are tot un moto galben. Nu are nimic oricum!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...