Sari la conținut

Caut Mopedisti / Scuteristi


hihi
 Share

Postări Recomandate

Cum spune si titlul, caut mopedisti sau scuteristi, cu scuter / moped care sa nu depaseasca 45-50 km/h) pentru plimbari prin oras (Bucuresti). M-am cam plictisit sa ma plimb singur. Oricum, acum vine iarna, dar eu tot am mai iesit cateva zile :banana:.

 

Cine detine scuter / moped, sa posteze aici :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:ok:

sal eu am un moped!

Piaggio Ciao! merge cam 55!

doar ca sunt din Salonta adica din

jud Bihor

baaaaaaaaah baiatu , faci de rushine judetzul Bihor

=))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

:moron: :baldy: :moto: :eek:

=))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut chiar ai propus o idee interesanta.Daca se face frumos afara cu cea mai mare placere ,chiar ar fi marfa sa iesim cati mai multi .Cel mai bine ar fi sa ne dam id de messenger si sa ne contactam intre noi sa hot o data de intalnire.Numai bine si asfalt usact .Ciao

Salut. Inainte sa stabilim un loc de intalnire sa stim dinainte (de pe forum) cine vine, cu ce vine si cati vom fi :ok:.

idu` meu de mess e hihisteinensen :lol:.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut id meu de mess este cameleon_boy,deci dak ne strangem mai multi ,chiar ar fi o placere sa particip si eu Bafta

 

Pai iesiti cat puteti la inceput (si voi 2) si cu timpu mai vine lume...ca eu zic ca mai bine va vede lumea plimbandu-va pe afara cu scuterele decat pe forumul asta :lol:

Editat de Drake
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai iesiti cat puteti la inceput (si voi 2) si cu timpu mai vine lume...ca eu zic ca mai bine va vede lumea plimbandu-va pe afara cu scuterele decat pe forumul asta :lol:

 

True. Ca doar nu o sa mergem 10... ce drq e parada ? :moron:. Poate il luam si pe DMW la o plimbarica de sambata-duminica, ca e mai gol :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parada ca parada...dar e marfa sa te plimbi in "haita" :P

Stiu. Dar pana acum n-am avut ocazia sa ma plimb in haita, decat de vreo 2 ori. Odata cu un prieten cu un chopper pana acasa (ne-am intalnit pe drum :crack:), si odata cu niste necunoscuti de la piata galati, la foisor :baldy:.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

sal sunt din buc si ma bag si eu la plimbari in haita am un moped dar peste vreo saptamana dua sa se mai usuce pe jos (am auzit ca se fac si plimbari pana in tunari pe centura si acolo se fac curse pe cartodrom) id meu de mess este NOS_KPT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...